Aukce 63 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1957
42 000 Kč
1930 ČAPEK Josef (1887–1945), kresba tuší na papíru 22x30cm, předloha k ilustraci v knize Karla Čapka "Minda, čili o chovu psů", 1. vydání Praha 1930, popis tužkou na kresbě "obrázek 1."- následně v knize otištěno v upravené formě bez "Čech" a "Národ", zarámováno pod sklem, vzadu tužkou Palivec Osov 2a, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 30 000 Kč +40,0 %
Vydraženo za: 42 000 Kč
1958
200 000 Kč
1930 ČAPEK Josef (1887–1945), kresba tuší na papíru 44x30cm, předloha k ilustraci v knize Karla čapka "Minda, čili o chovu psů", 1. vydání Praha 1930, popis tužkou na kresbě "obrázek 2.", zarámováno pod sklem, vzadu tužkou Palivec Osov 2a, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 40 000 Kč +400,0 %
Vydraženo za: 200 000 Kč
1959
11 000 Kč
1932 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší (2x) nebo tužkou (4x) na papíru 19x14, resp. 13x9cm, soubor 6ks předloh k ilustracím v knize Karla Čapka "Obrázky z Holandska", 1. vydání Praha 1932, v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +120,0 %
Vydraženo za: 11 000 Kč
1960
23 000 Kč
1924 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 13x9cm, soubor 9ks předloh k ilustracím v knize Karla Čapka "Anglické listy", 1. vydání Praha 1924, v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 10 000 Kč +130,0 %
Vydraženo za: 23 000 Kč
1961
20 000 Kč
1936 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 19x14, 13x9cm, soubor 5ks předloh k ilustracím v knize Karla Čapka "Cesta na sever", 1. vydání Praha 1936, v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 7 000 Kč +185,7 %
Vydraženo za: 20 000 Kč
1962
5 500 Kč
1930 ČAPEK Karel (1890-1938), kresba tuší na papíru 19x14, 13x9cm, soubor 4ks předloh k ilustracím, 1x použita v knize Karla čapka "Výlet do Španěl"", 1. vydání Praha 1930, doplněno neurčenými 3ks, vše v kartónových paspartách formátu A4, provenience Karel Scheinpflug
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč