Aukce 63 / Faleristika / Ostatní země

1822
221045 -  SESTAVA / 15 různých medailí a odznaků, USA, Čína, Ve
SESTAVA / 15 různých medailí a odznaků, USA, Čína, Velká Británie, Švédsko, Německo atd.; různý stav, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +80,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
1823
221141 - 1945 VELKÁ BRITÁNIE / Válečná medaile Jiřího VI. 1939
1945 VELKÁ BRITÁNIE / Válečná medaile Jiřího VI. 1939-1945, se stuhou + miniatura
Vyvolávací cena: 500  +40,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
1824
221142 - 1945-1953 VELKÁ BRITÁNIE / MINIATURY / sestava 9 miniatur
1945-1953 VELKÁ BRITÁNIE / MINIATURY / sestava 9 miniatur pamětních medailí Jiřího VI. a Alžběty II., mj. Medaile obrany; Záslužná medaile pro velitele minolovky, Medaile z Korejské války, Africa Star atd.; vše se stuhou, jako celek velmi zajímavé
Vyvolávací cena: 1 500  +46,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1825
221144 -  LIBANON / NÁRODNÍ ŘÁD A HVĚZDA CEDRU  I. třída, stř
LIBANON / NÁRODNÍ ŘÁD A HVĚZDA CEDRU I. třída, stříbro zlacené, smalty, puncováno a značeno "HF", ryzostní číslo"925", bez stuhy, průměr kříže řádu 60mm a hvězdy 70mm; originální etue bez vnitřního polstrování; ojedinělá nabídka, vzácné
Vyvolávací cena: 10 000