Aukce 65 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

1960
26 000
226409 - 1946 TOYEN - Marie Černínová (1902-1980), kompletní řad
1946 TOYEN - Marie Černínová (1902-1980), kompletní řada 9ks reprodukcí grafických listů cyklu "Schovej se válko" z toho 3ks se signaturou tužkou vpravo dole, formát 35x26cm, vydal Fr. Borový, Praha, 1946, signováno v obraze Toyen 44, bez původního přebalu; celkově pěkný stav
Vyvolávací cena: 18 000  +44,4 %
Vydraženo za: 26 000 Kč
1961
226012 - 1998-2012 SLÍVA Jiří (* 1951) sestava 10ks grafik, vše s
1998-2012 SLÍVA Jiří (* 1951) sestava 10ks grafik, vše s podpisem, část číslovaný autorský tisk
Vyvolávací cena: 3 000  +66,7 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
1962
17 000
226372 - 1900 MUCHA Alfons, Art Et Decoration Pl.57, litografie, graf
1900 MUCHA Alfons, Art Et Decoration Pl.57, litografie, grafika formátu 24x36cm; bez přehybů, velmi dobrý stav, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 16 000  +6,3 %
Vydraženo za: 17 000 Kč
1963
38 000
226371 - 1925 MUCHA Alfons, Russia Restituenda, litografie, plakát f
1925 MUCHA Alfons, Russia Restituenda, litografie, plakát formátu 80x47cm; lehké přehyby, pouze drobné podlepené natržení v okrajích, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: 38 000  +0,0 %
Vydraženo za: 38 000 Kč
1964
8 000
225614 - 1958-1961 [SBÍRKY]  sestava 38ks autorských tisků a rytin
+16
1958-1961 [SBÍRKY] sestava 38ks autorských tisků a rytin, část s podpisy autorů mj. Bouda, Herčík, Lhoták, Svoboda, Schmidt, Němečková, Tesař apod.; část návrhů poštovních známek od těchto autorů, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 2 000  +300,0 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
1965
226050 - 1980 [SBÍRKY]  ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983), sestava 6
1980 [SBÍRKY] ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983), sestava 6 ks vícebarevných rytin z cyklu "PRAGA", originály s faksimilí podpisu autora v původním přebalu s další rytinou
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč