Aukce 65 / Filatelie / ČSR I. / Letecké 1930

2625
225756 -  SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sest
SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sestava všech typů a formátů, vč. Pof.L13a, celkem 20ks, z toho 2ks krajové, Pof.L13 zk. Pit., Pof.13a zk. Vrba
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 700 Kč
2626
221498 -  SESTAVA / Pof.L7-L14, Definitivní vydání, sestava 8ks ,
SESTAVA / Pof.L7-L14, Definitivní vydání, sestava 8ks , obsahuje L7A (2x), L8A a B, L9A a C, L11A a L14A; vše označeno
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 700 Kč
2627
223799 -  SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sest
SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sestava všech typů a formátů, u Pof. L11 I.typ 2x a II.typ 2x, L12 2x, L15 2x barevé odstíny, doplněno o 4 zn. s odlišným zoubkováním Pof.L8A, L11A, L014A a L8B; celkem 27ks, z toho 5ks krajových, Pof.L11a II.typ a Pof.13a zk. Gi, L8A a L8B zk.Kar, vše svěží, kat. minimálně 1.370Kč++
Vyvolávací cena: 700  +57,1 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 100 Kč
2628
225758 -  SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sest
SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sestava ve 4-blocích, z toho 8ks rohové nebo krajové; svěží, bezvadné
Vyvolávací cena: 700  +71,4 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 200 Kč
2629
223798 -  SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sest
SESTAVA / Pof.L7-15, Definitivní vydání, kompletní sestava všech typů a formátů, dále řada barevých odstínů - Pof. L9 I.typ 2x a II.typ 3x, L10 I.typ 2x a III.typ 3x, L11 I.typ 2x a II.typ 2x, L12 2x, L14 2x, L15 2x, navíc zn. Pof.L8 - L11, L14 a L15 se žlutým lepem /kat. neuvádí/; celkem 38ks, z toho 15ks krajových nebo rohových, Pof.L11a II.typ zk. Gi jako šmolkově modrá, Pof.13a zk. Kar, svěží, kat. min. 1.500Kč++
Vyvolávací cena: 900  +55,6 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 400 Kč
2630
225591 -  Pof.L9, L11 VV, Definitivní vydání 2Kč a 4Kč, I. typy,
Pof.L9, L11 VV, Definitivní vydání 2Kč a 4Kč, I. typy, zn. 2Kč s menší takřaka vodorovnou složkou, zn. 4Kč v krajové vodorovná 2-pásce, šikmá složka přes obě zn.; svěží
Vyvolávací cena: 800  +125,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 800 Kč
2631
225590 -  Pof.L10 VV,  Definitivní vydání 3Kč, III. typ, dolní r
Pof.L10 VV, Definitivní vydání 3Kč, III. typ, dolní rohový kus s DČ 2, s rohovou perforační přeložkou; svěží, dekorativní
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 600 Kč
2632
222154 -  Pof.L11, 4Kč II. typ modrošedá, horní a dolní 10-pás
Pof.L11, 4Kč II. typ modrošedá, horní a dolní 10-pás s okraji a DČ2; svěží
Vyvolávací cena: 300  +100,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 600 Kč
2633
222152 -  Pof.L11b + L11Ab, 4Kč modrá I. typ, Pof.L11b krajový 4-b
Pof.L11b + L11Ab, 4Kč modrá I. typ, Pof.L11b krajový 4-blok (povolená vodorovná perforace) + Pof.11Ab, 4Kč modrá, levá horní rohová 2-páska s perforací ŘZ 12¼; svěží, 1x zk. Gi
Vyvolávací cena: 600
U:A5 | Den dražby: Neděle
2634
3 800
222159 -  Pof.L13, 10Kč modrá, sestava 2ks pravých rohových 4-blo
Pof.L13, 10Kč modrá, sestava 2ks pravých rohových 4-bloků - horní + dolní; svěží
Vyvolávací cena: 400  +850,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 3 800 Kč
2635
225593 -  Pof.L13a, Definitivní vydání 10Kč ultramarínová, kraj
Pof.L13a, Definitivní vydání 10Kč ultramarínová, krajový 4-blok; svěží, zk. a označeno Gi, Vrba
Vyvolávací cena: 1 000  +550,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 6 500 Kč
2636
225596 -  ZT  hodnoty 50h v definitivní zelené barvě, dolní rohov
ZT hodnoty 50h v definitivní zelené barvě, dolní rohový 4-blok se širokým okrajem, otiskem lišty a upevňovacími šrouby, na bílém papíru s nepůvodním lepem
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 000 Kč
2637
222178 -  ZT  hodnoty 50h zelená, 10-blok se širokým pravým okraj
ZT hodnoty 50h zelená, 10-blok se širokým pravým okrajem s otiskem lišt a upevňovacích šroubů, na růžovém papíru bez lepu; bez poškození
Vyvolávací cena: 600
U:A5 | Den dražby: Neděle
2638
225595 -  ZT  hodnoty 3Kč I. typ v původní fialové barvě na slab
ZT hodnoty 3Kč I. typ v původní fialové barvě na slabě nažloutlém papíru, s vynechanou vodorovnou perforací v horním okraji; nepůvodní lep
Vyvolávací cena: 1 000  +140,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 2 400 Kč
2639
225597 -  ZT  hodnoty 3Kč v nevydané červené barvě, II. typ; bez
ZT hodnoty 3Kč v nevydané červené barvě, II. typ; bez lepu, zk. Pit.
Vyvolávací cena: 700  +100,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 400 Kč
2640
19 000
215542 -  ZT  hodnoty 4Kč ve fialově modré barvě na lístku papí
ZT hodnoty 4Kč ve fialově modré barvě na lístku papíru bez lepu, vodorovně šrafovaná obloha, signováno K. Seizinger; vlepeno v paspartě, bez poškození, atest Vrba, ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 10 000  +90,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 19 000 Kč
2641
225598 -  ZT  hodnoty 4Kč v původní modré barvě na nažloutlém
ZT hodnoty 4Kč v původní modré barvě na nažloutlém papíru s nepůvodním lepem, krajový 4-blok; dekorativní, zkusmé tisky ve 4-blocích hledané, zk. Kar.
Vyvolávací cena: 5 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 5 000 Kč
2642
18 000
222127 -  ZT  nepřijatého návrhu na zn. malého formátu, otisk ry
ZT nepřijatého návrhu na zn. malého formátu, otisk rytiny v černé barvě, nedokončený hodnotový štítek, bílý papír většího rozměru, sign. K. Seizinger; bez poškození, zk. Mahr BPP, Vrba
Vyvolávací cena: 10 000  +80,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 18 000 Kč
2643
222030 - 1927-1939 sestava 9ks Let.-celistvostí zaslaných do Švýc
1927-1939 sestava 9ks Let.-celistvostí zaslaných do Švýcarska, 2x vyfr. zn. II. let. emise, ostatní vyfr. zn. III. let. emise nebo výplatními zn., 2x jako R, 2x jako R+Ex, různé frankatury, 5x se všemi náležitostmi letecké přepravy; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +40,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 400 Kč
2644
219136 - 1931 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRAHA - VÍDEŇ  firemní Let-dop
1931 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRAHA - VÍDEŇ firemní Let-dopis zaslaný do Rakouska, vyfr. let. zn. Pof.L8, L9, podací raz. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 15.VII.31, tranzit PRAHA 82 LETIŠTĚ 15VII.31 a příchozí DR WIEN FLUGPOST 15.VII.31, na obálce přítisk fy Aero - Marienbad, Flugplatz; zachovalé
Vyvolávací cena: 700  +214,3 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 2 200 Kč
2645
219087 - 1932 ZEPPELIN / 1. SÜDAMERIKAFAHRT 1932  R+Let-dopis zaslan
1932 ZEPPELIN / 1. SÜDAMERIKAFAHRT 1932 R+Let-dopis zaslaný Poste Restante do Brazílie, vyfr. let. a výplatními zn. Pof.L7 - L13, 238-270, podací DR JABLONEC NAD NISOU 1/ 17.III.32, vzadu rámečkové DR PRAHA 7/ 18.III.32, červené raz. přípojného letu a fialový kašet, vzadu příchozí DR PERNAMBUCO 23.III.32; bez poškození
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 5 500 Kč
2646
3 400
223613 - 1932 ZEPPELIN / 3. SÜDAMERIKAFAHRT 1932 Let. zaslaná obraz
1932 ZEPPELIN / 3. SÜDAMERIKAFAHRT 1932 Let. zaslaná obrazová dopisnice CDV45/3 do Brazílie, dofr. smíšenou frankaturou zn. Pof.L13, L8, 270, celkové výplatné 13,50Kč, podací DR PRAHA 1/ 16.IV.32, vzadu letecké raz. PRAHA 7/ 16.IV.32, červené raz. přípojného letu a hnědý kašet, příchozí DR RECIFE 20.IV.32; dekorativní kus!
Vyvolávací cena: 3 400  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 3 400 Kč
2647
3 400
223612 - 1932 ZEPPELIN / 4. SÜDAMERIKA FAHRT 1932  Let-obrazová dop
1932 ZEPPELIN / 4. SÜDAMERIKA FAHRT 1932 Let-obrazová dopisnice 50h CDV39/28, zaslaná do Brazílie, dofr. zn. Pof.250 a na zadní straně let. zn. Pof.L7, L8, L10-L12, celkové výplatné 14,20Kč, podací DR PRAHA 1/ 30.IV.32, vzadu rámečkové letecké raz. PRAHA 7/ 30.IV.32, červené raz. přípojného letu a kašet letu, příchod RIO DE JANERO/ 5.V.32; zachovalé
Vyvolávací cena: 3 400  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 3 400 Kč
2648
222184 - 1932 ZEPPELIN / 7. SÜDAMERIKAFAHRT  Let-lístek do Brazíli
1932 ZEPPELIN / 7. SÜDAMERIKAFAHRT Let-lístek do Brazílie, vyfr. zn. III. letecké emise 5Kč, 4Kč, 3Kč a 50h, podací letecké raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA 24.IX.32, červené kruhové raz. přípojného letu BERLIN-FRIEDRICHSHAFEN a olivový zeppelinový kašet, tranzitní DR BERLIN 25.9.32 a příchozí PERNAMBUCO 29.IX.32; bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: 3 800  +71,1 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 6 500 Kč
2649
222023 - 1932 ZEPPELIN / 9. SÜDAMERIKAFAHRT, Let-příležitostný l
1932 ZEPPELIN / 9. SÜDAMERIKAFAHRT, Let-příležitostný lístek do Brazílie, se smíšenou frankaturou zn. Letecké 10Kč a výplatní zn. 3,50Kč Křivoklát Pof.265, podací DR PRAHA 7/ 18.X.32, let. raz. PRAHA 7/ 18.X.32, červené raz. přípojného letu "ANSCHLUSSFLUG BERLIN–FRIEDRICHSHAFEN", oranžový kašet letu, doplněno na přední straně tranzit BERLIN 23.10.32, příchozí DR PERNAMBUCO 27.X.32; bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 4 000 Kč
2650
222194 - 1933 ZEPPELIN / 2. SÜDAMERIKAFAHRT 1933 R+Let-dopis  do Arg
1933 ZEPPELIN / 2. SÜDAMERIKAFAHRT 1933 R+Let-dopis do Argentiny, vyfr. leteckými zn. III. emise 3x 3Kč a 2x 5Kč, podací DR BRUNTÁL 27.V.33, doplněno rámečkovým raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA 28.V.33 na zadní straně, červený kašet přípojného letu BERLIN - FRIEDRICHSHAFEN, vzadu tranzit BERLIN 3.6.33, zelený kašet zeppelinového letu, vzadu příchod BUENOS AIRES 7.Jun.33; bez poškození, dekorativní!
Vyvolávací cena: 4 000  +37,5 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 5 500 Kč
2651
222191 - 1933 ZEPPELIN / ÖZEANNÜBERQUERRUNFAHRT NACH CHICAGO 1933 Z
1933 ZEPPELIN / ÖZEANNÜBERQUERRUNFAHRT NACH CHICAGO 1933 ZUR WELTAUSSTELLUNG R+Let-lístek do Brazílie, podací DR ŠTERNBERK 10.X.33, vyfr. let. zn. 3x 10Kč a 4Kč, let. rámečkové raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA 11.X.33, vzadu tranzit BERLIN 14.10.33, doplněno červeným raz. přípojného letu BERLIN - FRIEDRICHSHAFEN a kašetem letu, příchozí DRPERNAMBUCO 17.X.33; dekorativní kus vzácnějšího letu se všemi náležitostmi
Vyvolávací cena: 5 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 5 500 Kč
2652
222200 - 1934 PRAHA - NEW YORK, R+Let-obrazová dopisnice Litomyšl 5
1934 PRAHA - NEW YORK, R+Let-obrazová dopisnice Litomyšl 50h, CDV53/1, zaslaná do Brazílie, dofr. leteckými zn. III. emise 5+4+3+2+1Kč, podací modré PR LITOMYŠL 9.VIII.34, tranzitní DR BERLIN 11.8.34, KÖLN/ BAHNPOSTAMT 13.8.34, cihlově červený kašet EUROPA - SÜDAMERIKA * (Stuttgart), vzadu příchozí DR PERNAMBUCO 16.VIII.34 a příchod NEW YORK 14.9.34; svislý přehyb, patina
Vyvolávací cena: 2 000
U:A5 | Den dražby: Neděle
2653
222207 - 1934 sestava 13ks let. celistvostí, z toho 6x jako R+Let, a
1934 sestava 13ks let. celistvostí, z toho 6x jako R+Let, adresovaných do různých destinací, 2x Argentina z toho 1x smíšená frankatura s OVS, Brazílie, Indočína, 2x Švédsko, Dánsko, Švýcarsko, Chile, Rakousko a Německo, různé frankatury let. i výplatních zn.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 500  +73,3 %
U:A4 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 2 600 Kč
2654
219156 - 1935 PRAHA - BAGDÁD  R+Let-dopis zaslaný do Íránu se sm
1935 PRAHA - BAGDÁD R+Let-dopis zaslaný do Íránu se smíšenou frankaturou zn. Pof.L9, 265, 257, celkové výplatné 15,50Kč, podací DR PRAHA 22/ 7.IX.35, vzadu let. raz. PRAHA 7/ 7.IX.35, tranzitní ATHENAI 10.IX.35, KERMANCHAT a BAGDAD, vylepeny propagační nálepky Legionářské nezávislé jednoty, adresováno na zaměstnance Škodových závodů; pouze lehká patina, ojedinělá destinace
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 100 Kč
2655
219155 - 1935 ústřižek peněžní poukázky vyfr. leteckou zn. 1K
1935 ústřižek peněžní poukázky vyfr. leteckou zn. 1Kč ve funkci výplatní, Pof.L8, podací DR STŘÍTEŽ NAD LUDINOU 30.X.35; pouze drobné zahnědnutí v papíru ústřižku, zk. Kar, malý výskyt použití letecké zn. ve funkci výplatní na poštovních průvodkách!
Vyvolávací cena: 1 000  +100,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 2 000 Kč
2656
72 000
225607 - 1935 ZEPPELIN / 5. SÜDAMERIKA FAHRT 1935,  Let-dopis do Bra
1935 ZEPPELIN / 5. SÜDAMERIKA FAHRT 1935, Let-dopis do Brazílie, vyfr. smíšenou frankaturou, celkové porto 14Kč, podací rámečkové PRAHA 7/ 1.VI.35, červené raz. DEUTSCHE LUFTPOST/ EUROPA - SÜDAMERIKA a - (Berlin), příchod PERNAMBUCO 4.6.35;
Vyvolávací cena: 3 000  +2 300,0 %
U:A4 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 72 000 Kč
2657
222205 - 1935-1936 1. LETY / sestava 11ks let. celistvostí, 1. lety
1935-1936 1. LETY / sestava 11ks let. celistvostí, 1. lety nebo let. celistvosti s PR, obsahuje mj. 1. let UŽHOROD - MOSKVA, PRAHA - MOSKVA, BRATISLAVA - VÍDEŇ, PRAHA - UŽHOROD atd.; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
U:A4 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 600 Kč
2658
222209 - 1936 sestava 11ks let. celistvostí, z toho 9x jako R+Let ne
1936 sestava 11ks let. celistvostí, z toho 9x jako R+Let nebo Ex+Let, adresovaných do různých destinací, Indie 3x, Čína, Kamerun, Dánsko, Rakousko 3x a Německo, různé frankatury leteckých i výplatních zn., 1x smíšená frankatura s OVS, vrácená zásilka Poste restante; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +20,0 %
U:A4 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 200 Kč
2659
219100 - 1936 ZEPPELIN / 1. NORDAMERIKAFAHRT 1936 - přípojný let P
1936 ZEPPELIN / 1. NORDAMERIKAFAHRT 1936 - přípojný let Praha - Frankfurt/ M., Let-lístek zaslaný do New Yorku přepravený vzducholodí LZ 129 Hindenburg, se smíšenou frank. zn. Pof.L10, 297, 220 2x, 251 2x na obou stranách, podací raz. PRAHA 7/ 4.V.36, doplněno červeným raz. DEUTSCH LUFTPOST/c/ EUROPA - NORDAMERIKA, příchozí DR NEW YORK 9.5.1936; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 600 Kč
2660
219102 - 1936 ZEPPELIN / 1. NORDAMERIKAFAHRT 1936 - přípojný let P
1936 ZEPPELIN / 1. NORDAMERIKAFAHRT 1936 - přípojný let Praha - Frankfurt/ M., R+Let-dopis do New Yorku přepravený vzducholodí LZ 129 Hindenburg, vyfr. smíšenou frank. zn. Pof.L113, 295-297, 299, podací DR JABLONEC NAD NISOU 1/ 5.V.36, vzadu let. raz. PRAHA 7/ 5.V.36, doplněno červeným raz. DEUTSCHE LUFTPOST/d/ EUROPA - NORDAMERIKA, vráceno zpět; bez poškození
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 2 200 Kč
2661
222204 - 1937 I. LETY / sestava 6ks celistvostí přepravených 1. le
1937 I. LETY / sestava 6ks celistvostí přepravených 1. lety, mj. PRAHA - KLAGENFURT, PRAHA - LIBEREC, PRAHA - BRUXELLES atd.; zachovalé
Vyvolávací cena: 900  +33,3 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 200 Kč
2662
219180 - 1937 OTROKOVICE - KALKATA  Let-dopis vyfr. leteckými zn. 2x
1937 OTROKOVICE - KALKATA Let-dopis vyfr. leteckými zn. 2x 5Kč, Pof.L12, podací DR OTROKOVICE 4.II.37, doplněno rámečkovým raz. KARACHI 9.FEB.37, vzadu raz. TEPORARY P.O. 13.FEB.37, doplněno textem "Prosím uschovati, přiletí s výpravou p. Schefa. (doručit)", adresováno na Josefa Engliše, který byl mechanikem letadla Bati při cestě kolem světa, (uvnitř strojopisný dopis psaný v Kalkatě); zachovalé, zajímavé souvislosti čs. letecké historie!
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 900 Kč
2663
18 000
222203 - 1937 PRAHA - BUENOS AIRES / firemní těžší R+Let-dopis z
1937 PRAHA - BUENOS AIRES / firemní těžší R+Let-dopis zaslaný do Brazílie, vyfr. smíšenou frankaturou let. zn. III. emise 4x 20Kč, 8x 10Kč ultramarín, 2x 50h a výplatní 8x 1,50Kč Bánská Bystrica, podací DR PRAHA 7/ 1.IX.37, vzadu rámečkové raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA 1.IX.37, červené potvrzovací raz. EUROPA - SÜDAMERIKA * (Stuttgart), vzadu příchozí DR BUENOS AIRES 5.Set.37; zachovalé, obálka formátu A5, všechny náležitosti letecké přepravy na bohatě frankované obchodní celistvosti
Vyvolávací cena: 3 000  +500,0 %
U:A4 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 18 000 Kč
2664
222210 - 1937 PRAHA - CHRISTOBAL / Let-dopis zaslaný na Poste restan
1937 PRAHA - CHRISTOBAL / Let-dopis zaslaný na Poste restante do Panamy (v té době americké průplavové pásmo!), vyfr. výplatními zn. Pof.321, 309 3x, celkové výplatné 11,50Kč, podací DR ČERNČICE 20.VII.37, vzadu let. raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA 21.VII.37 a příchozí SR CHRISTOBAL 1.AUG.1937, vráceno zpět s rámečkovým raz. REBUT/ NO RECLAMANDA a příchozí DR ČERNČICE 10.XII.37; odřené hrany obálky, let. celistvost ze vzácné destinace!
Vyvolávací cena: 2 000  +30,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 2 600 Kč
2665
219184 - 1938 AIR FRACE - SERVICE FRET / předtištěná služební o
1938 AIR FRACE - SERVICE FRET / předtištěná služební obálka 4x použitá pro zaslání oznámení o přepravě zboží leteckou linkou, pro lety MARSEILLE - COPENHAGEN, PARIS - GENEVE, GENEVE - LONDON, LONDON - BRNO; zachovalé, ojedinělý služební doklad letecké přepravy pošty!
Vyvolávací cena: 900  +11,1 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 1 000 Kč
2666
222212 - 1938-1939 sestava 12ks let. celistvostí, z toho 2x R, 1x Ex
1938-1939 sestava 12ks let. celistvostí, z toho 2x R, 1x Ex, zaslaných do různých destinací, Hong Kong, Čína, Ekvádor 2x, Maroko, USA, Argentina, Afgánistán, Jižní Afrika, Belgické Kongo, Turecko a Jugoslávie, různé frankatury leteckých i výplatních zn.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +220,0 %
U:A5 | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 3 200 Kč
2667
225039 -  [SBÍRKY]  LETECKÉ /  menší sbírka leteckých zn. všec
[SBÍRKY] LETECKÉ / menší sbírka leteckých zn. všech emisí, z I. emise nekompletní řada bez perforace, II. emise 2 série + obtisk a posun přetisku 50/100h, komplet letecké směrovky, ze III. emise 4-bloky, DČ, okraje, různá zoubkování, části archů hodnoty 30h atd., uloženo na 6 volných albových listech Leuchtturm, část zk. Gi, Mr, Kar, Vrba
Vyvolávací cena: 2 000  +150,0 %
U:Z | Den dražby: Neděle
Vydraženo za: 5 000 Kč