2-PÁSKY / Pof.33-47, Koruna, Karel a Znak 3h-1K, kompletní řada spojených typů přetisku I+II ve vodorovných 2-páskách, celkem 15ks; svěžíVyvolávací cena: 300 Kč +300,0 %
BLOKY / Pof.33-47, Koruna, Karel a Znak 3h-1K, kompletní řada ve 25-blocích (!), spojené typy, celkem 15ks bloků; svěží, pouze hodnota 5h a 50h pochází z archů se stopami po slepkách v krajní perforaci, hodnota 10h fialová zk. Vrba, malý výskyt kompletní řady ve velkých blocích!Vyvolávací cena: 6 000 Kč +83,3 %
BLOKY / Pof.33-47, Koruna, Karel a Znak 3h-1K, kompletní řada ve 4-blocích, celkem 15ks; svěží, hodnota 10h fialová zk. VrbaVyvolávací cena: 1 500 Kč +73,3 %
Pof.33x, Koruna 3h fialová, tlustý papír, II. typ; bez nálepky, zk. VrbaVyvolávací cena: 500 Kč +120,0 %
Pof.34STA, STB, STC, STD, Koruna 5h světle zelená, sestava 4ks 2-pásek a samostatné zn. (podtyp Iia), obsahuje všechny 4 druhy spojených podtypů, včetně IIa+Ia; 1x nálepka (samostatná zn.), jinak svěží, vše zk. a označeno VrbaVyvolávací cena: 800 Kč +62,5 %
Pof.38STA, STB, STC, STD, Karel 15h hnědá, sestava 4ks 2-pásek, obsahuje všechny 4 druhy spojených podtypů + 10-blok se spojeným podtypem Ia+normální zn. (stopa); vše zk. a označeno VrbaVyvolávací cena: 500 Kč +80,0 %
Pof.39a, Karel 20h světle zelená, I. typ; stopa po nálepce, zk. Mr, Vrba, pěkný kusVyvolávací cena: 1 000 Kč +140,0 %
Pof.42, Znak 40h olivová, horní a dolní 20-pás s okraji a počítadly; bez nálepky, jemně podlepená středová perforace u horního pásu, malý výskyt bloků s okraji, zde i jako miniaturaVyvolávací cena: 3 000 Kč
Pof.42Pp, 44Pp, 45Pp, Znak 40h, 60h a 80h s převráceným přetiskem; hodnota 80h svěží, zk. Gi, Mr, VrbaVyvolávací cena: 1 100 Kč +63,6 %
Pof.43 VV, Znak 50h zelená, 6-blok spojený před přetiskem slepením, VV - slepka; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +50,0 %
Pof.43STA a STB, Znak 50h zelená, 2x 2-páska se spojenými podtypy Ia + normální zn. a IIa + normální zn., navíc doplněno o dvě 2-pásky 15h se spojenými podtypy IIa+IIa a IIa + normální zn.; bez nálepky, zk. VrbaVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
Pof.47a, Znak 1K červená, černý přetisk, II. typ; lehká stopa po nálepce, zk. Vrba, Gi, majetnická značkaVyvolávací cena: 900 Kč +122,2 %
Pof.47Pp, Znak 1K červená s převráceným přetiskem, II. typ; po nálepce, zk. VrbaVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %