Aukce 67 / Autogramy, rukopisy / Sportovci
1964 BOX, ZÁPAS, VZPĚRAČI / LOH TOKIO 64 / prošlá pohlednice s podpisy sportovců, vzpěrač - Zdražila, zápasníci - Kormaník, Kubát, Kment, Švec, boxeři - Polaček, Kučera, Šlajs a Němec, podací DR TOKIA 20.X.64; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1934 FOTBAL / MS V ITÁLII 1934 / propagační pohlednice k MS zaslaná na trenéra Bezecného s podpisy kompletní jedenáctky, mj. podpisy Plánička, Čtyřoký, Ženíšek, Vodička, Sobotka, Burgr, Bouček, Košťálek, Kalocsay atd., odesláno 9.VI.1934 - den před finálovým utkáním s Itálií; velmi dobrá kvalita, velmi vzácné
Vyvolávací cena: Kč
1939 FOTBAL / pohlednice z Lotyšska do Protektorátu s podpisy českých fotbalistů, mj. Burgr, Říha, Nejedlý, Senecký a další; velmi dobrý stav, hledané
Vyvolávací cena: Kč
2272
1975 FOTBAL / sestava 10 podpisů předních českých fotbalistů, např. F. Plánička, A. Kvašňák, J. Vejvoda, F. Havránek a další, podpisy na společné kartě z autogramiády v Kotvě v říjnu 1979, na exponátovém listu; velmi zajímavé a dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
2273
1962 GYMNASTIKA / ČÁSLAVSKÁ Věra (1941-2016), československá gymnastka a sedminásobná olympijská vítězka, vlastnoruční podpis na pohlednici zaslané ze zájezdu do Japonska, doplněno podpisem gymnasty P. Krbec; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2274
HOKEJ / AC SPARTA / pohlednice zaslaná z Nizozemska do ČSR s podpisy čs. hokejistů AC Sparta, mj. Jirotka, Trapl, Hurych, Dobr, Rott a další; velmi dobrý stav, hledané
Vyvolávací cena: Kč
1939 HOKEJ / MS 1939 VE ŠVÝCARSKU / pohlednice zaslaná ze Švýcarska do ČSR s podpisy čs. hokejistů, mj. Pácalt, Troják, Trousílek, Hurych, Císař, Maleček, Cetkovský, Modrý a další; velmi dobrý stav, velmi hledané
Vyvolávací cena: Kč
2276
1980 JAŠIN Lev (1929-1990), slavný sovětský fotbalový brankář, zvolen nejlepším brankářem 20. století; sestava 2 podpisů: 1x na lístku s datem 17.V.80, 1x na fotografii z časopisu, na exponátovém listě; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
2277
1982 PLÁNIČKA František (1904–1996), český sportovec, fotbalista, jeden z nejlepších brankářů; podpis na fotografii; bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
2278
1980 ŠACHY / pohlednice s podpisy reprezentantů na 24. šachové olympiádě 1980 ve Valettě, zastoupen Anatolij Karpov (!), Vlastimil Hort, Ľubomír Ftáčnik, Jiří Lechtýnský, Vlastimil Jansa, Jan Smejkal, Jan Ambrož a další; bezvadný stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
2279
1975 ZÁTOPEK Emil (1922-2000) a ZÁTOPKOVÁ Dana (1922-2020), československý atlet - běžec, čtyřnásobný olympijský vítěz a československá atletka - oštěpařka, olympijská vítězka, společný podpis na kartičce doplněný vlastnoručními karikaturami obou manželů, na exponátovém listě; dekorativní
Vyvolávací cena: Kč