Aukce 67 / Filatelie / Evropa / Rusko, SSSR / Ruská pošta v cizině

293
231745 - 1917 POŠTA V ČÍNĚ / Mi.45K, Znak 35kop s PŘEVRÁCENÝM
1917 POŠTA V ČÍNĚ / Mi.45K, Znak 35kop s PŘEVRÁCENÝM přetiskem 35 CENTS; luxusní krajový kus s atestem Leupold
Vyvolávací cena: 4 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
294
231746 - 1917 POŠTA V ČÍNĚ / Mi.46DD, Znak 50kop s DVOJITÝM pře
1917 POŠTA V ČÍNĚ / Mi.46DD, Znak 50kop s DVOJITÝM přetiskem 50 CENTS; bezvadný kus s atestem Leupold, Mi. dosud neuvádí, vzácné!
Vyvolávací cena: 5 500
U:A5 | Den dražby: Sobota
295
231026 - 1919-1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, I. typ přeti
1919-1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, I. typ přetisku na ruských SPOŘITELNÍCH ZNÁMKÁCH 1k-10k, celkem 12ks z toho 4ks s PŘEVRÁCENÝM PŘETISKEM; bezvadná kvalita, signováno Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; vzácné, na trhu se takřka nevyskytuje!
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 500 Kč
296
231024 - 1919-1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové
1919-1920 WRANGELOVA ARMÁDA - Constantinopol, přetiskové vydání na ruských známkách; všechny "velké formáty", vždy s přetisky 10000R a 20000R, včetně vzácných 3,50R a 7R Mi.55 a Mi.56 z r. 1889; 1x lom, jinak pěkná kvalita, většinou signováno Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády
Vyvolávací cena: 2 400  +108,3 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 000 Kč
297
8 500
231023 - 1919-1920 WRANGELOVA ARMÁDA / Constantinopol, přetisk II.
1919-1920 WRANGELOVA ARMÁDA / Constantinopol, přetisk II. typu "Arabesky" RUSSKAJA POČTA na známkách UKRAJINA - přetisk "trojzubec" ODĚSA typ 4, 5, 6; CHARKOV, JEKATĚRINOSLAV a 1 x vzácný KYJEV; několik kompletních sérií, nominálně 10000R/1k - 20000R/50k, většina sign. Hals S.O./Paris - značka A. Sredinského, poštmistra Wrangelovy armády; z toho 5 PŘEVRÁCENÝCH PŘETISKŮ; hodnotný set!
Vyvolávací cena: 4 000  +112,5 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 8 500 Kč