Aukce 67 / Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus

2293
226979 - 1398 WIR DANKEN UNSERM FÜHRER / + 13. MÄRZ 1938 / EIN VOLK
1398 WIR DANKEN UNSERM FÜHRER / + 13. MÄRZ 1938 / EIN VOLK EIN REICH EIN FÜHRER / + UND IHR HABT DOCH GESIEGT! / sestava 3 propagandistických pohlednic, neprošlé, pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2294
225443 - 1938 Österreich kehrt heim! 10. April 1938, propagandistick
1938 Österreich kehrt heim! 10. April 1938, propagandistická pohlednice, věnec se znaky rakouských zemí a nacistickou svastikou, dvojbarevná, velký formát, neprošlá s několika otisky PR; ohyb v levém dolním rohu
Vyvolávací cena: 400  +25,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 500 Kč
2295
226856 - 1938 UND IHR HABT DOCH GESIEGT 6Pfg, celinová pohlednice, S
1938 UND IHR HABT DOCH GESIEGT 6Pfg, celinová pohlednice, SSt "Hauptstadt der Bewegung"; velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 900 Kč
2296
226857 - 1938 WIR DANKEN UNSEREM FÜHRER ADOLF HITLER DURCH UNSERE TR
1938 WIR DANKEN UNSEREM FÜHRER ADOLF HITLER DURCH UNSERE TREUE / propagandistická pohlednice; neprošlá, s vylepenou zn. 6+4Pf a PR; zachovalé, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 600 Kč
2297
231047 - 1938-1942 SESTAVA / 6 pohlednic s vídeňskými příležito
1938-1942 SESTAVA / 6 pohlednic s vídeňskými příležitostnými raz.; mj. SS vydání POLIZEI IM FRONTEINSATZ, 2x výstava "G. SCHONERER" / WIEN, dvě různé vzácnější portrétní A.H. z mnichovského ateliéru Hoffmann; pěkná kvalita!
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
2298
226928 - 1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a
1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a zomrel..., propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky v kruhu na pozadí dvojitého kříže a lidovými motivy s reprodukcí podpisu, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlé s červeným PR15; pouze nepatrně omačkané růžky, hledané!
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2299
226931 - 1939 Andrej Hlinka - Sa zaslúžil o národ, propagandistick
1939 Andrej Hlinka - Sa zaslúžil o národ, propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky na pozadí trikolory a lidovými motivy, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlé s PR17; bez poškození, hledané!
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2300
226977 - 1939 Andrej Hlinka - sa zaslúžil o slovenský národ, prop
1939 Andrej Hlinka - sa zaslúžil o slovenský národ, propagandistická pohlednice s textem, znaky a lidovými motivy, autor L. Kostelníček, neprošlá s otiskem červeného raz. PR9; pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 500 Kč
2301
226946 - 1939 Andrej Hlinka, sestava 4ks pohlednic, 3x velký formát
1939 Andrej Hlinka, sestava 4ks pohlednic, 3x velký formát, neprošlé s příležitostnými raz. PR9, PRA17, PRA28, PRA31b; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2302
226937 - 1939 Na stráž! - Hlinka, Tiso, Štefánik, Rázus, propaga
1939 Na stráž! - Hlinka, Tiso, Štefánik, Rázus, propagandistická pohlednice s vyobrazením hranic Slovenska s dvojitým křížem, sign. I.V. Hochštenský, barevná, velký formát, prošlá s PR16 a PR15; nepatrně omačkané růžky a drobné odření, hledané!
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2303
226934 - 1940 Dr. Jozef Tiso - Prvý prezident Slovenskej republiky,
1940 Dr. Jozef Tiso - Prvý prezident Slovenskej republiky, propagandistická pohlednice s portrétem presidenta a pochodujícími vojáky, sign. I.V. Hochštenský, barevná, velký formát, prošlá s oranžovým PP39; drobná trhlinka ve spodním okraji, hledané!
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2304
226905 - 1940 Hej svitol deň! - trhač okovů se sluncem a dvojramen
1940 Hej svitol deň! - trhač okovů se sluncem a dvojramenným křížem; barevná, velký formát, neprošlá s 4 otisky oranžového raz. PRA12; pouze nepatrně omačkané růžky, hledané!
Vyvolávací cena: 1 500
U:A5 | Den dražby: Sobota
2305
226942 - 1940 M.R. Štefánik - 1919-1940, slovenská propaganda, por
1940 M.R. Štefánik - 1919-1940, slovenská propaganda, portrét s lidovými ornamenty, slovenským znakem a pomníkem, autor I.V. Hochštenský, pozdější vydání, barevná, velký formát, neprošlá s PRA42; bez poškození, hledané
Vyvolávací cena: 1 000
U:A5 | Den dražby: Sobota
2306
226902 - 1941 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovens
1941 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovenským znakem, barevná, velký formát, vyfr. a prošlá s modrým PR37; pouze mírně omačkaný růžek, hledané!
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
U:A5 | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč