Aukce 67 / Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus
2298
1 100 Kč
1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a zomrel..., propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky v kruhu na pozadí dvojitého kříže a lidovými motivy s reprodukcí podpisu, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlé s červeným PR15; pouze nepatrně omačkané růžky, hledané!
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2299
1 100 Kč
1939 Andrej Hlinka - Sa zaslúžil o národ, propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky na pozadí trikolory a lidovými motivy, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlé s PR17; bez poškození, hledané!
Vydraženo za: 1 100 Kč
2302
1 100 Kč
1939 Na stráž! - Hlinka, Tiso, Štefánik, Rázus, propagandistická pohlednice s vyobrazením hranic Slovenska s dvojitým křížem, sign. I.V. Hochštenský, barevná, velký formát, prošlá s PR16 a PR15; nepatrně omačkané růžky a drobné odření, hledané!
Vydraženo za: 1 100 Kč
2303
1 100 Kč
1940 Dr. Jozef Tiso - Prvý prezident Slovenskej republiky, propagandistická pohlednice s portrétem presidenta a pochodujícími vojáky, sign. I.V. Hochštenský, barevná, velký formát, prošlá s oranžovým PP39; drobná trhlinka ve spodním okraji, hledané!
Vydraženo za: 1 100 Kč