1906 KOUANG-TCHÉOU / Yv.1-17, "Grasset" a Alegorie 1C - 10Fr, přetisk Kouang Tchéou-Wan; bezvadná vzácná série, 5Fr zk. Thier a signováno A. Saatdjian (obchodník amerického původu působící v Paříži na počátku 20. století), 10Fr signováno, kat. 740€
Vyvolávací cena: 7 000Kč
724
1919 KOUANG-TCHÉOU / Yv.35-51, přetiskové 2/5C/1C - 10Fr; kompletní série, kat. 320€, malý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000Kč
725
1906-1908 KANTON / Yv.33-49, "Grasset" a Alegorie 1C - 10Fr s přetisky CANTON; kompletní série v bezvadné kvalitě, kat. 370€, malý výskyt