Aukce 67 / Faleristika / Československo

2214
230149 - 1958 Celostátní výstava poštovních známek Brno 1958, j
1958 Celostátní výstava poštovních známek Brno 1958, jednostranná pozlacená stříbrná medaile, na reversu Ag punc 987/1000, rozměry 50x50 mm, váha 81,9g, etue
Vyvolávací cena: 1 000  +220,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
2215
230151 -  [SBÍRKY]  partie odznaků na 2 platech + v malé krabičce
[SBÍRKY] partie odznaků na 2 platech + v malé krabičce, doplněno o několik různých pamětních medailí a plaket, mj. AE Medaile 1938 - Mnichovská dohoda, Br 55 mm, autor M. Beutler, část z filatelistických výstav; uloženo v krabici
Vyvolávací cena: 1 000  +20,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč