Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Aukce 68 / Filatelie / Zábory
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
2767
9 500 Kč
Tip
+1
1938 RUMBURG / Mi.6-16, sestava 11ks zn. s přetiskem "Wir sind frei!" + Pof.303, Masaryk 1Kč s přetiskem ABERTHAM (stopa po nálepce); mimo uvedenou vše beze stop po nálepce, majetnické značky, konzultováno se znalcem, kat. cca 540€
Vyvolávací cena: 3 400 Kč +179,4 %
U:A5
Vydraženo za: 9 500 Kč
2768
8 500 Kč
Tip
+1
1938 RUMBURG / sestava 10ks zn.: Mi.27-34, Novinové 100h/2h-100h/50h (7h bez čárky nad "i")+ Mi.50, Fügner 2Kč + Mi.51, Plzeň 50h + Mi.52, Košice 50h; bez stop po nálepce, majetnické značky, konzultováno se znalcem, kat. cca 280€
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +325,0 %
U:A5
Vydraženo za: 8 500 Kč
2770
7 500 Kč
Tip
+1
1938 RUMBURG / Mi.17, Poděbrady 4Kč s horním kupónem s okrajem a přetiskem "Wir sind frei!" i na kupónu; nepatrně odřený papír na přední straně, bez stop po nálepce, majetnické značky, konzultováno se znalcem, kat. 200€++
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +150,0 %
U:A5
Vydraženo za: 7 500 Kč
2771
12 000 Kč
Tip
+1
1938 RUMBURG / Mi.19-20, Sokol v letu 100/10h-100/20h přetiskem "Wir sind frei!", hodnota 100/20h úplný strojový obtisk přetisku na lepu a široký dolní okraj s částí počítadla; svěží, majetnické značky, konzultováno se znalcem, kat. 480€
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +200,0 %
U:A5
Vydraženo za: 12 000 Kč
2774
21 000 Kč
Tip
+1
1938 RUMBURG / Mi.36-43, Doplatní 100h/5h -100h/1Kč, kompletní série zn. s přetiskem "Wir sind frei!", hodnota 100h/5h 3x, hodnota 100h/40h 2x, 4x úplný strojový obtisk přetisku na lepu; bez nálepky, majetnické značky, konzultováno se znalcem, kat. cca 700€
Vyvolávací cena: 6 000 Kč +250,0 %
U:A5
Vydraženo za: 21 000 Kč
2779
3 200 Kč
+1
1938 sestava 4 celistvostí s provizorními razítky: cenzurovaný dopis vyfr. zn. Hindenburg 8 a 12Pfg, DR REICHENBERG 3/ 9.XI.38, dopis vyfr. zn. Hindenburg 20Pfg, DR TELLNITZ WSF! 10.XI1938 + 2x filatelisticky motivovaný dopis a celina mj. s přetisky WSF! (bez záruky), DR REICHENBERG 1/ 18.X.38 a KROMPACH v ČECHÁCH 5.X.38; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +60,0 %
U:A5
Vydraženo za: 3 200 Kč
2780
700 Kč
+1
1938 SUDETY / sestava 6 celistvostí (z toho 1x celina) s provizorními razítky: CUKMANTL ve SLEZSKU/ 8.X.38, AUSSERGEFILD OKT. 1938, ALBRECHTSDORF 10.XI.1938, ALT-HARZDORF 14. NOV. 1938, STAUDING 29.12. 1938; drobné skvrnky, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
U:A5
Vydraženo za: 700 Kč
2781
700 Kč
+1
1939 VLAKOVÁ POŠTA / sestava 2 dopisů: 1x s německým oválný raz. REICHENBERG-BODENBACH/ ZUG 3201 14.12.39 na vyfr. dopise adresovaném do Žiliny, německá cenzura a torzo zálepky "Gott strafe England!" + 1x s rámečkovým raz. REICHENBERG-BODENBACH/ 4. JUL 1939/ ZUG 3202/3804; bez poškození
Vyvolávací cena: 500 Kč +40,0 %
U:A5
Vydraženo za: 700 Kč
2783
2 200 Kč
Tip
+1
1938 VARNSDORF / pohlednice zaslaná do Vídně, vyfr. zn. Znak 20h a 30h s přetiskem WSF, znehodnocena propagandistickým gumovým raz. WARNSDORF / Ein Volk - Ein Reich - Ein Führer/ 5.10.38; lehké šmouhy na adresní straně, jinak velmi pěkná
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
U:A5
Vydraženo za: 2 200 Kč
2787
2 200 Kč
Tip
+2
1938-1943 [SBÍRKY] sestava 35ks celistvostí s razítky poštovních úřadů zabraných Maďarskem, mj. VISSZATÉRT - DUNAJSKÁ STREDA, NOVÉ ZÁMKY, KOŠICE, KOMÁRNO, LEVICE, LUČENEC, ROŽŇAVA, BEREHOVO, MUKAČEVO, UŽHOROD, RIMAVSKÁ SOBOTA, razítka s různými rozlišovacími písmeny, obsahuje 18ks obálek, lístky a 4 ks výstřižků; bez poškození, z větší části filatelisticky motivováno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
U:O5
Vydraženo za: 2 200 Kč
2788
---- Kč
Tip
+30
1939-1944 [SBÍRKY] PŘÍLEŽITOSTNÁ RAZÍTKA / sbírka 70ks celistvostí s příležitostnými a propagandistickými razítky z maďarského záboru Slovenska a Podkarpatské Rusi jako VISSZATÉRT a další z Podkarpatské Rusi mj. MUNKÁCS / ZRINYI ILONA, obsahuje 55ks dopisů, celin a pohlednic, doplněno 15ks výstřižků s razítky, část prošlá, smíšené frankatury čs. a maďarských zn., propagační pohlednice atd., uloženo na listech A4 s popisy, mapkami a několika listy studijních textů; uloženo v kroužkovém zásobníku, hodnotná sbírka s mnoha zajímavými údaji v popisech, ex Bulant
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
U:Z
Vráceno
3414
---- Kč
+1
1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistická pohlednice se siluetou vojáka a maďarského znaku, signováno Légrády Sándor 1943, 3x otisk příležitostného raz. KASSA HAZATÉRT a kruhového raz. Košické výstavy známek CASSOVIA BÉLYEGKIÁLLITASA; neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 800 Kč
U:A5
Vráceno
Aukce 68 / Filatelie / Zábory - Informace
V této kategorii zařazujeme položky poštovní historie z období 1938 a dělíme jej na Německý zábor - Sudety, Polský zábor a Maďarský zábor na Slovensku.