Aukce 69 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
3682
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3683
1922 MUCHA Alfons (1860-1939), 20-stránková brožura "Nedejte zemříti hladovějícím v Rusku, na Ukrajině a Krymu!", na obálce Muchova alegorická kresba matky s dítětem, uvnitř množství fotografií; zachovalé, pozoruhodný dějinný dokument
Vyvolávací cena: Kč
3684
1934 MUCHA Alfons (1860-1939), Sirotek, prošlá obálka Spolku pro péči o sirotky v Praze s černým přítiskem reprodukce A. Muchy, dosílané; patina
Vyvolávací cena: Kč
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), dobová dřevorytová reprodukce dvou rytin stylizované dívky a portrét A. Muchy, doplněno reprodukcí textu s podpisem, rozměr listu 17,5x27cm; v dolním okraji přehyb a otvory z pořadače mimo reprodukce
Vyvolávací cena: Kč