Aukce 69 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

3682
230283 - 1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafi
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno
Vyvolávací cena: 1 500
3683
239167 - 1922 MUCHA Alfons (1860-1939), 20-stránková brožura Nedej
1922 MUCHA Alfons (1860-1939), 20-stránková brožura "Nedejte zemříti hladovějícím v Rusku, na Ukrajině a Krymu!", na obálce Muchova alegorická kresba matky s dítětem, uvnitř množství fotografií; zachovalé, pozoruhodný dějinný dokument
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3684
237471 - 1934 MUCHA Alfons (1860-1939), Sirotek, prošlá obálka Spo
1934 MUCHA Alfons (1860-1939), Sirotek, prošlá obálka Spolku pro péči o sirotky v Praze s černým přítiskem reprodukce A. Muchy, dosílané; patina
Vyvolávací cena: 400  +0,0 %
Vydraženo za: 400 Kč
3685
7 000
237412 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), dobová dřevorytová repro
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), dobová dřevorytová reprodukce dvou rytin stylizované dívky a portrét A. Muchy, doplněno reprodukcí textu s podpisem, rozměr listu 17,5x27cm; v dolním okraji přehyb a otvory z pořadače mimo reprodukce
Vyvolávací cena: 3 000  +133,3 %
Vydraženo za: 7 000 Kč