FOTBAL / MARADONA Diego (1960-2020), legendární argentinský fotbalista a trenér argentinské fotbalové reprezentace + PELÉ (*1940), legendární brazilský fotbalista, vlastnoruční podpisy na společné fotografii; bezvadné, výjimečný výskyt!Vyvolávací cena: 10 000 Kč +0,0 %
1917 FOTBAL / PEŠEK Karel (1895 - 1970), řečený Káďa - český reprezentant, fotbalista a hokejista hrající především za Spartu Praha - sedící uprostřed na fotopohlednici "F.C. Studentský Team" 23/9 1917 Padula - Itálie (jednalo se o jeden z fotbalových týmů vytvořených v zajateckém táboře v jižní Itálii během I. světové války); vzadu podpisy všech 11 hráčů včetně Peška; bez poškození, mimořádně zajímavé, zcela ojedinělý doklad z raného období československého fotbalu!Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
2015 GYMNASTIKA / ČÁSLAVSKÁ Věra (1941-2016), československá gymnastka a sedminásobná olympijská vítězka, vlastnoruční podpis na podpisové kartě s fotografií; zachovaléVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1947 HOKEJ / čb fotopohlednice (zimní stadion Davos) zaslaná z Turnaje tří národů s podpisy československých reprezentantů: mj. Jirka, Stibor, Buckna, Bubník, Zábrodský, Konopásek atd.; hledané a velmi vzácnéVyvolávací cena: 2 000 Kč +150,0 %
1955 HOKEJ / čb fotopohlednice zaslaná z Garmisch-Partenkirchenu s podpisy československých reprezentantů z mezistátního přátelského utkání se SRN, mj. podpisy hráčů: Vidlák, Bubník, Pantůček, Bacílek, Remiáš aj.; pěkný stav, hledanéVyvolávací cena: 2 000 Kč +50,0 %
1937 HOKEJ / MS LONDÝN 1937 / pohlednice s podpisy čs. reprezentantů: mj. Troják, Modrý, Kučera, Maleček, Košek atd.; zachovalé, velmi hledanéVyvolávací cena: 2 000 Kč +30,0 %
1983 HOKEJ / MS MNICHOV 1983 / pohlednice s podpisy čs. reprezentantů: mj. Benák, Rusnák, Králík, Caldr atd.; ohyb v levém dolním rohu, jinak zachovalé, hledanéVyvolávací cena: 1 000 Kč +90,0 %
1969 HOKEJ / MS STOCKHOLM 1969 / fotopohlednice zaslaná do ČSR s podpisy československých reprezentantů z legendárního turnaje: mj. Havel, Horešovský, Pospíšil, Jiřík, Hrbatý atd.; bezvadný stav, hledané Vyvolávací cena: 2 000 Kč +70,0 %
1986 HOKEJ / MS V MOSKVĚ 1986 / pohlednice zaslaná do ČSR s podpisy hokejových reprezentantů, mj. Hrdina, Růžička, Božík, Rusnák, Pivoňka, Benák atd.; bezvadný stav, hledanéVyvolávací cena: 1 500 Kč +166,7 %
1961 HOKEJ / MS ŽENEVA 1961 / čb fotopohlednice (MS světa) zaslaná do ČSR s podpisy československých reprezentantů: mj. Mikoláš, Pantůček, Potsch, Kepák, Dolana, Vlach, Prošek atd.; luxusní stav, hledané Vyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1961 HOKEJ / MS ŽENEVA 1961 / čb fotopohlednice zaslaná z mistrovství světa s podpisy československých reprezentantů: mj. Sventek, Pantůček, Kepák, Dolana, Prošek atd.; lehká patina, jinak zachovalé a hledané Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
1953 HOKEJ / pohlednice zaslaná z Moskvy s podpisy československých hokejových reprezentantů (přátelský zápas se SSSR), mj. Bacílek, Gut, Václav Bubník, Vidlák, Sekyra, Danda atd.; zachovalé, hledanéVyvolávací cena: 1 500 Kč +86,7 %
1954 HOKEJ / pohlednice zaslaná z Oslo s podpisy československých reprezentantů z mezistátního přátelského utkání, mj. podpisy hráčů: Bubník, Bacílek, Jendek, Pantůček, Šinágl atd.; bezvadný stav, hledanéVyvolávací cena: 1 500 Kč +20,0 %
1980 HOKEJ / ZOH LAKE PLACID 1980 / pohlednice z olympijských her zaslaná do Československa s podpisy hokejových reprezentantů, mj. Martinec, Holý, Kadlec, Fryčer, Ďuriš, Nový atd.; bezvadný stav Vyvolávací cena: 1 500 Kč +6,7 %
1950 KRASOBRUSLAŘI / pohlednice zaslaná z MS v Londýně s podpisy významných čs. krasobruslařů: Ája Vrzáňová (1931-2015) - na tomto mistrovství získala zlatou medaili, Dagmar Lerchová (1930-2017) a Josef Vosolsobě (1905-1986); zlomený růžek, celkově pěkná kvalita, ojedinělý dokumentVyvolávací cena: 500 Kč +20,0 %
1970 ODBOR PŘÁTEL SK SLÁVIA / pamětní list k 5. výročí založení přátel klubu SK Slávia s podpisy herců, mj. Martin RŮŽEK, Milan NEDĚLA, Miloš NESVADBA, fotbalisty a trenéra Ladislav ŽENÍŠEK a další, dvojlist s vlastnoručními podpisyVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1970 RAŠKA Jiří (1941-2012), český sportovec, olympijský vítěz ve skoku na lyžích, podpis na obálce FDC; bez poškozeníVyvolávací cena: 400 Kč +75,0 %