Aukce 74 / Filatelie / Evropa / Albánie

1
252192 - 1945 Exilové vydání “National Committee for a Free Alba
1945 Exilové vydání “National Committee for a Free Albania (NCFA)” v Londýně, tzv. 1. emise protikomunistického odboje (vznik roku 1944 nebo 1945), kompletní série POSTA E KOMITETIT TE QUINDRESES (Pošta odbojového výboru) 2-10Fr, v rohových 6-blocích; nepatrná patina, dle dostupných pramenů velmi malý náklad, katalogy zatím neuvádějí!
Vyvolávací cena: 3 000
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
2
252326 - 1925-1988 SESTAVA / Mi.136A, Achmed Zogu 10Q červená, 4-bl
1925-1988 SESTAVA / Mi.136A, Achmed Zogu 10Q červená, 4-blok, VV - výrazný posun perforace do obrazu všech zn. + Mi.Bl.34, aršík 60. narozeniny Enver Hodža 1,50L + Mi.2365-2366, 110. výročí Prizrenské ligy 30Q-1,20L, kompletní série; bez nálepky, kat. 210€++
Vyvolávací cena: 600
3
252449 - 1900-1970 [SBÍRKY]  menší partie zn. a sérií ve dvou z
1900-1970 [SBÍRKY] menší partie zn. a sérií ve dvou zásobnících, různé hodnoty, emise, aršíky, mj. Bl.1 raz. + po nálepce, Bl.2 po nálepce, Mi.539-542 ** ve 4-blocích apod.; různá kvalita
Vyvolávací cena: 1 000
U:Z | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
4
6 000
253112 - 1990-1993 [SBÍRKY]  střední krabice se několik stovkami
1990-1993 [SBÍRKY] střední krabice se několik stovkami aršíků, PL a archy, motiv Plavby, CEPT, Sport, mj. 60 populárních aršíků Kolumbus na FDC (kat. 4.800€), 60 archů Papež 93 - sběratelsky oblíbená známka; různá kvalita, kat. celkem 23.000€ (!), mimořádná nabídka z velké pozůstalosti za symbolickou cenu!
Vyvolávací cena: 6 000
U:K | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek