eShop / Filatelie / ČSR I.

109407
278
109407 -  Pof.SO26a, Spěšné 2h fialová, 4-blok, kat. 350Kč
Pof.SO26a, Spěšné 2h fialová, 4-blok, kat. 350Kč
47212
3 139
47212 -  Pof.SO28-SO32, kompletní řada, všechny na malých výstřižcíc
109279
362
109279 -  Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, III. typ;
Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, III. typ; zk. a označeno Vrba, kat. 400Kč, ilustrační foto
114967
193
Akce -50%
114967 - 1918 CPŘ7, zálepka Karel 15H, dofrank. zn. 5H Koruna, DR VLP
1918 CPŘ7, zálepka Karel 15H, dofrank. zn. 5H Koruna, DR VLP PRAHA - PŘEROV hůře čitelné, uvnitř rukopisně datum 9.12.18 a prezentační raz. české banky z 11.12.18, nefilatelistická korespondence (objednávka akcií), zachovalé
196130
196130 -  Pof.164A, 100h zelená, ŘZ 13¾, 15ks, z toho 3x 4-blok
Pof.164A, 100h zelená, ŘZ 13¾, 15ks, z toho 3x 4-blok a 1x 2-páska, menší barevné odstíny + Pof.165A, 200h fialová, ŘZ 13¾, 3ks + ZT Pof.164, nezoubkovaný zkusmý tisk se jménem autora, na slabě našedlém papru s lepem; pěkné
199156
199156 -  ZT  sestava 18ks zkusmých tisků, hodnoty 3h-80h v definitiv
202651
202651 -  Pof.164A, 165A, 168A, sestava s obtisky, hodnota 100h zelen
Pof.164A, 165A, 168A, sestava s obtisky, hodnota 100h zelená 4-blok s horním okrajem a plným archovým obtiskem, 200h fialová plný archový obtisk a 500h zelená s části strojového obtisku; svěží
169794
169794 - 1919 FRANCIE  pohlednice bez frankatury, zaslaná z Prahy jak
200253
844
200253 - 1924 telegramní blanket s monogramem vyfr. a zaslaný jako R,
200925
200925 - 1926 Novinové - výpotřební vydání, sestava 4ks předních část
202184
202184 - 1927 1. let BRATISLAVA - PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ  R+Let-dopi
1927 1. let BRATISLAVA - PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ R+Let-dopis, vyfr. zn. Pof.L5, 187, 201, 212, podací DR BRATISLAVA 1/ 3.VII.27, doplněno červeným řádkovým raz. Letecká pošta, vzadu příchod MARIÁNSKÉ LÁZNĚ/ 4.VII.27; bez poškození
204547
204547 - 1927 1. let BRNO - VÍDEŇ, R+Let-dopisnice Znak 50h přepraven
1927 1. let BRNO - VÍDEŇ, R+Let-dopisnice Znak 50h přepravená 1. letem do Rakouska, dofr. zn. Pof.L6, 146, a na zadní straně Pof.207, 209, 210, podací DR BRNO 2/ 9.V.27, příchod WIEN 1/ FLUGPOST/ 9.V.27; zachovalé, ex Oliva
204526
204526 - 1927 1. let MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRAHA, PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
1927 1. let MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRAHA, PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, sestava 2ks celistvostí přepravených 1 letem, 1x dopisnice Znak 50h dofr. zn. TGM 50h, podací DR MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1/ 4.VII.27 a příchozí DR MIMOŇ/ 5.VII.27, 1x Let- dopis, vyfr. zn. Pof.L5, 217, podací DR PRAHA 82/ LETIŠTĚ/ 4.VII.27 a příchozí DR MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1/ 4.VII.27; bez poškození
202200
202200 - 1927 1. let PRAHA - DRAŽĎANY, sestava 2ks celistvostí zaslan
1927 1. let PRAHA - DRAŽĎANY, sestava 2ks celistvostí zaslaných 1. letem do Německa, 1x R+Let-pohlednice vyfr. zn. Pof.L5, 226, 1x obyčejný předtištěný lístek (Šula), všechny náležitosti let. přepravy, podací rámečkové raz. PRAHA 82 (LETIŠTĚ)/ 21.III.27, červené kašety letecké pošty DRESDEN, 1x příchod DR DRESDEN/ 22.3.27; bez poškození
179371
179371 - 1928-37 Definitivní vydání,  sestava 2ks celistvostí jako čá
1928-37 Definitivní vydání, sestava 2ks celistvostí jako částečná tiskovina, 1x nevyplacený služební lístek Berního úřadu v Olomouci, dosílaný, s doplatní zn. 30h, Pof.DL58, DR SVATÝ KOPEČEK/ 29.XII.37, 1x firemní lístek nedostatečně vyplacený zn. Holubice 20h, zatížený doplatkem 50h, Pof.DL49, nepřijato, vráceno zpět a doplatek vybrán zn. 50h, Pof.DL60, DR MORAVSKÁ OSTRAVA 1/ 14.VII.38; bez poškození
Prodáno
204554
204554 - 1929 1. let UŽHOROD - PRAHA - BREMY, R+Let-dopis do Německa,
1929 1. let UŽHOROD - PRAHA - BREMY, R+Let-dopis do Německa, vyfr. zn. Pof.L4, 231, 220, podací DR UŽHOROD LETIŠTĚ/ 6.V.29, tranzit PRAHA 82 LETIŠTĚ/ 7.5.29, červené rámečkové BREMEN a vzadu příchozí DR BREMERHAVEN/ 9.5.29 - dosílané; zachovalé
150509
200
150509 - 1931 nedostatečně vyplacený dopis zaslaný z Brna do Prahy, v
140647
362
140647 - 1938 sestava 2ks pohlednic s použitím Doručních zn., Pof. DR
146222
302
146222 - 1928 sestava 2ks poukazů na stravu, 1x dovolenka  - vše na H