eShop / Filatelie / ČSR I. / Doplatní

190537
190537 - 1926 Pof.DL47B, Výpotřební HaV 100/600h tmavě fialová, HZ 13
1926 Pof.DL47B, Výpotřební HaV 100/600h tmavě fialová, HZ 13¾ : 13½, dobře centrovaná; nepatrná stopa po nálepce, označeno a zk. Gi
179371
179371 - 1928-37 Definitivní vydání,  sestava 2ks celistvostí jako čá
1928-37 Definitivní vydání, sestava 2ks celistvostí jako částečná tiskovina, 1x nevyplacený služební lístek Berního úřadu v Olomouci, dosílaný, s doplatní zn. 30h, Pof.DL58, DR SVATÝ KOPEČEK/ 29.XII.37, 1x firemní lístek nedostatečně vyplacený zn. Holubice 20h, zatížený doplatkem 50h, Pof.DL49, nepřijato, vráceno zpět a doplatek vybrán zn. 50h, Pof.DL60, DR MORAVSKÁ OSTRAVA 1/ 14.VII.38; bez poškození
150509
200
150509 - 1931 nedostatečně vyplacený dopis zaslaný z Brna do Prahy, v