eShop / Filatelie / ČSR I.

202184
202184 - 1927 1. let BRATISLAVA - PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ  R+Let-
1927 1. let BRATISLAVA - PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ R+Let-dopis, vyfr. zn. Pof.L5, 187, 201, 212, podací DR BRATISLAVA 1/ 3.VII.27, doplněno červeným řádkovým raz. Letecká pošta, vzadu příchod MARIÁNSKÉ LÁZNĚ/ 4.VII.27; bez poškození
204526
204526 - 1927 1. let MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRAHA, PRAHA - MARIÁNSKÉ
1927 1. let MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRAHA, PRAHA - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, sestava 2ks celistvostí přepravených 1 letem, 1x dopisnice Znak 50h dofr. zn. TGM 50h, podací DR MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1/ 4.VII.27 a příchozí DR MIMOŇ/ 5.VII.27, 1x Let- dopis, vyfr. zn. Pof.L5, 217, podací DR PRAHA 82/ LETIŠTĚ/ 4.VII.27 a příchozí DR MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1/ 4.VII.27; bez poškození
169794
169794 - 1919 FRANCIE  pohlednice bez frankatury, zaslaná z Prahy ja
1919 FRANCIE pohlednice bez frankatury, zaslaná z Prahy jako PP do USA, modré útvarové raz. 22. ČESKO - SLOVÁCKÝ PLUK / VELITEL PRAPORU / 4.PRAPOR, dle textu odesláno 12.3.1919 z Prahy, psáno čs. dobrovolníkem z USA; bez poškození, mimořádně zajímavé!
150509
200
150509 - 1931 nedostatečně vyplacený dopis zaslaný z Brna do Prah
200925
200925 - 1926 Novinové - výpotřební vydání, sestava 4ks předn
109279
362
109279 -  Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, III.
Pof.122Pp, Zita 40f olivová, převrácený přetisk, III. typ; zk. a označeno Vrba, kat. 400Kč, ilustrační foto
196130
196130 -  Pof.164A, 100h zelená, ŘZ 13¾, 15ks, z toho 3x 4-blok a
Pof.164A, 100h zelená, ŘZ 13¾, 15ks, z toho 3x 4-blok a 1x 2-páska, menší barevné odstíny + Pof.165A, 200h fialová, ŘZ 13¾, 3ks + ZT Pof.164, nezoubkovaný zkusmý tisk se jménem autora, na slabě našedlém papru s lepem; pěkné
202651
202651 -  Pof.164A, 165A, 168A, sestava s obtisky, hodnota 100h zelen
Pof.164A, 165A, 168A, sestava s obtisky, hodnota 100h zelená 4-blok s horním okrajem a plným archovým obtiskem, 200h fialová plný archový obtisk a 500h zelená s části strojového obtisku; svěží
109407
278
109407 -  Pof.SO26a, Spěšné 2h fialová, 4-blok, kat. 350Kč
Pof.SO26a, Spěšné 2h fialová, 4-blok, kat. 350Kč
47212
3 139
47212 -  Pof.SO28-SO32, kompletní řada, všechny na malých výst
214483
214483 - 1921 R+Ex dopis zaslaný do Rakouska ve IV. TO, vyfr. 2ks zn
1921 R+Ex dopis zaslaný do Rakouska ve IV. TO, vyfr. 2ks zn. TGM 125h I. typ a 4ks zn. Holubice 25h zelená, Pof.149, správná výše frankatury 3,50Kč, podací DR PRAHA 1/ 16.VIII.21, vzadu příchod GUMPOLDSKURCHEN 17.VIII.21; bez poškození
140647
362
140647 - 1938 sestava 2ks pohlednic s použitím Doručních zn., Pof
146222
302
146222 - 1928 sestava 2ks poukazů na stravu, 1x dovolenka  - vše na
200253
844
200253 - 1924 telegramní blanket s monogramem vyfr. a zaslaný jako
209923
209923 -  ZT  hodnoty 10Kč v původní v původní modré barvě, vo
ZT hodnoty 10Kč v původní v původní modré barvě, vodorovná 2-páska na růžovém papíru bez lepu
209934
650
209934 -  ZT  hodnoty 50h v původní zelené a barvě, neúplná 2-p
ZT hodnoty 50h v původní zelené a barvě, neúplná 2-páska na lehce nažloutlém papíru s nepůvodním lepem; atest Darmietzel
199156
199156 -  ZT  sestava 18ks zkusmých tisků, hodnoty 3h-80h v definit
209883
209883 -  ZT  sestava 3ks zkusmých tisků přetisku v původních ba
ZT sestava 3ks zkusmých tisků přetisku v původních barvách, hodnoty 14Kč, 24Kč a 28Kč, 14Kč a 24Kč dvojité přetisky na ZT zn. Hradčany 200 a 500h na nazelenalém papíru bez lepu, 28Kč samotný přetisk na bílém hlazeném papíru již potištěném na zadní straně