Online aukce 73 / Pohlednice

2614
250901 - 1930 PRAHA - BUBENEČ, 3-okénková čb pohlednice, roh ulic
1930 PRAHA - BUBENEČ, 3-okénková čb pohlednice, roh ulice Škroupovy a Třebízského, prošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +140,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
2615
251166 - 1890-1930 [SBÍRKY]  KAŠPERSKÉ HORY, PÍSEK, KLATOVY, LOUN
1890-1930 [SBÍRKY] KAŠPERSKÉ HORY, PÍSEK, KLATOVY, LOUNY, ŠPINDLERŮV MLÝN, JINDŘICHŮV HRADEC, VODŇANY, PLZEŇ, PŘELOUČ, BRATISLAVA, IVANČICE, SVATOŠSKÉ SKÁLY / sestava 30ks místopisných a námětových pohlednic mj. 2x foto K. Plicka, z toho 12ks litografie, 17ks dlouhá adresa; vše prošlé, zachovalé, tržní hodnota cca 11.000Kč
Vyvolávací cena: 3 000  +116,7 %
Vydraženo za: 6 500 Kč
2616
250344 -  MUCHA Alfons (1860–1939), litografická pohlednice sedíc
MUCHA Alfons (1860–1939), litografická pohlednice "sedící dívka v šatech", francouzská provenience; luxusní, neprošlá, ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 4 000  +37,5 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
2617
249945 - 1909-1910 POČÁTKY LETECTVÍ / sestava 5 pohlednic zachycuj
1909-1910 POČÁTKY LETECTVÍ / sestava 5 pohlednic zachycujících raná letadla a jejich piloty, 3x francouzská, 1x belgické, 1x japonské, část prošlá; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2618
242063 -  NEURATH Konstantin von (1873-1956), německý nacistický p
NEURATH Konstantin von (1873-1956), německý nacistický politik, diplomat, říšský protektor v Protektorátu Čechy a Morava v letech 1939–1943; portrétní fotopohlednice, vydal Hoffmann München; neprošlá, bezvadná, hledané
Vyvolávací cena: 1 000
2619
243492 - 1920-1940 MAĎARSKÁ PROPAGANDA / A sport mindig honvédelem
1920-1940 MAĎARSKÁ PROPAGANDA / A sport mindig honvédelem (Sport je vždy národní obrana), barevná, velký formát + Ne bántsd a Magyart (Neubližujte Maďarovi) soubor 5ks nacionalistických pohlednic malého formátu, nepoužité, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2620
250610 - 1926 Českoslovenští fašisté / silueta pražských Hrad
1926 Českoslovenští fašisté / silueta pražských Hradčan s lipovou ratolestí a fasces, doplněno heslem Blaho vlasti budiž nejvyšším zákonem, signováno Herout, doplněno velkou barevnou nálepkou Českoslovenští fašisté / Práce - kázeň - odvaha, vydáno nákladem Oraganisace Československých fašistů v Praze, prošlé; zachovalé, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 000  +400,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2621
250356 - 1933-1945 LUFTWAFFE / sestava 16ks fotopohlednic s motivy n
1933-1945 LUFTWAFFE / sestava 16ks fotopohlednic s motivy německých dopravních i bojových letadel, část prošlá; velmi pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 4 000
2622
250262 - 1939 GÖRING Hermann (1893-1946), německý nacistický poli
1939 GÖRING Hermann (1893-1946), německý nacistický politik, ministr letectví, vrchní velitel Luftwaffe, říšský maršál, válečný zločinec; čb portrétní fotopohlednice, vydal Struck Berlin; neprošlá, vzadu vylepena čs. zn. Znak 5h s modrým raz. IGLAU IST FREI / 15. MÄRZ 1939., bezvadná
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2623
250919 - 1936 XI. OLYMPISCHE SPIELE - Olympijské hry Berlín 1936, v
1936 XI. OLYMPISCHE SPIELE - Olympijské hry Berlín 1936, vytištěno pro Rakouský olympijský fond, prošlé s pamětním raz.; ohyb v růžku
Vyvolávací cena: 400  +25,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2624
250891 - 1917-1918 SEVERNÍ AFRIKA / sestava 4 pohlednic zaslaných p
1917-1918 SEVERNÍ AFRIKA / sestava 4 pohlednic zaslaných přes německou PP, různé motivy arabských a beduínských krojů; zachovalé
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč

Online aukce 73 / Pohlednice - Informace