Online aukce 73 / Ostatní sběratelské obory
2628
3 200 Kč
1941 KAŠPAR Karel (1870-1941), český duchovní, arcibiskup pražský a biskup královéhradecký / fotoalbum s 26 snímky z jeho pohřbu, zlacený erb na deskách, obsahuje též dopisy s poděkováním za fotografie z velkopřevorství Suverénního maltézského řádu v Praze, k tomu zbožná vzpomínka rozdávaná na pohřbu a nevyplněné poděkování arcibiskupa Kašpara s erbem; bezvadně zachovalé, výjimečný soubor
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
2630
4 500 Kč
1918 VZNIK ČSR / sestava 7 fotografií vinohradského ateliéru Dítě pořízených v ulicích Prahy okolo 14. října 1918, kdy vojenský velitel města E. Zanantoni povolal do Prahy vojenské posily a nechal rozestavit na 29 místech strojní pušky, povolaní vojáci uherských pluků však při vyhlášení ČSR odmítli bojovat a převrat tak proběhl bez krveprolití; velmi zajímavý a ojedinělý soubor
Vyvolávací cena: 4 000 Kč +12,5 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
2633
1 000 Kč
1930? NĚMECKO / VLAJKY / album fy. Massary Zigaretten Fabrik Berlin s několika stovkami nalepených barevných litografických kartiček s vlajkami různých států, území a kolonií, obsahuje vlajky národní, obchodní, válečné, námořní, historické aj., značně kompletní; zachovalé, pozoruhodný a dekorativní komplet
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2635
300 Kč
1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, propagační vícebarevný tisk "Pořad a důležité pokyny", autor stylizované kresby J. Obrovský, dvojlist formátu 27x40cm, doplněno oficiální pohlednicí se stejným výjevem; dvojlist s vodorovným přehybem
Vyvolávací cena: 300 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 300 Kč
2636
1896 MUCHA Alfons (1860–1939) / 2ks celostránkových vícebarevných ilustrací Alfonse Muchy z roku 1896 v prosincovém čísle časopisu L´illustration - Le Baiser de la Line + Le Rout de la Table, formát 22x32cm; poškozená vazba časopisu, ilustrace bez poškození
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2639
1 900 Kč
1938 ČESKO-SLOVENSKO / "Malá, ale naše", mapa 2. čs. republiky v pomnichovských hranicích, vydala Kolínská cikorka, vzadu reklamní text s vyčíslením územních a národnostních ztrát nové republiky; drobné ohyby a nepatrná natržení v okrajích, jinak velmi pěkný zachovalý stav, proslulá a hledaná mapa
Vyvolávací cena: 800 Kč +137,5 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
2640
2 200 Kč
1938 ČESKO-SLOVENSKO / mapa 2. čs. republiky v pomnichovských hranicích, zpracoval pplk. v.v. M. Semík, rozměry cca 61x125cm; místy povoleno a podlepeno v přehybech, jinak pěkný zachovalý stav, mapy 2. čs. republiky jsou hledané
Vyvolávací cena: 800 Kč +175,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2641
1 100 Kč
1890-1960 [SBÍRKY] MAPY / sestava 13ks různých map a plánů, obsahuje mj. mapy východní fronty z obou světových válek, německou mapu Habeše z 30. let, kalendář na rok 1912 s politickou mapou Rakouska-Uherska, vojenské mapy R-U i ČSR a další; různá kvalita, zajímavý soubor
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
Online aukce 73 / Ostatní sběratelské obory - Informace
V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:
Akcie, obligace, šeky
Losy
Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky
Legitimace
Fotografie
Propagační nálepky a kartičky
Grafika, umění
Knihy, časopisy
Další sběratelské obory