Písemná aukce 14 / Filatelie / Filatelistické obory / Poštovní historie a zajímavosti

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
30268 - 1937 VLAKOVÁ + LETECKÁ POŠTA  ŠVÝCARSKO  firemní letec
1937 VLAKOVÁ + LETECKÁ POŠTA ŠVÝCARSKO firemní letecký dopis zaslaný do ČSR, vyfr. 2ks výplatní zn. 20c, podací DR Luzern 20.IX.37 doplněno raz. VLP Bahnpost / Ambulant/ 307/ 20.IX.37 a příchozím smutečním leteckým raz. Praha 7 Letecká pošta/ TGM/ 21.IX.37, Zajímavá kombinace vlakové a letecké pošty s příležitostným razítkem, bez poškození.
Vyvolávací cena:
29918 - 1955 ČÍNA  pohlednice vrácená do ČSR s razítky INCONNU
1955 ČÍNA pohlednice vrácená do ČSR s razítky INCONNU a RETOUR, přilepen papírek s čínským textem a razítkem, zachovalé
Vyvolávací cena:
37663 - 1967 SLEPECKÁ ZÁSILKA, dopis s vypíchanou adresou v latin
1967 SLEPECKÁ ZÁSILKA, dopis s vypíchanou adresou v latince, vyznačeno Slepecký tisk, DR Chrlice/ 2.IX.67, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
37540 - 1975 LÍSTEK Z BŘEZOVÉ KŮRY   vyfr. zn. 30h a přepraven
1975 LÍSTEK Z BŘEZOVÉ KŮRY vyfr. zn. 30h a přepravený poštou, DR Křížová/ 30.VI.75, velmi zachovalé
Vyvolávací cena:
37662 - 1980? SLEPECKÁ ZÁSILKA  skládaný přebal popsaný Brailo
1980? SLEPECKÁ ZÁSILKA skládaný přebal popsaný Brailovým písmem z psacího stroje, rámečkové razítko SLEPECKÁ ZÁSILKA, přilepená adreska, bez DR, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: