Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-5 z 5]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3997
40601 / 3997 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
1898 Karlsbad, litografie, DA, prošlá.
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary,
700 🔒 Pouze po přihlášení
3998
44837 / 3998 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
1900 Karlovy Vary, Karlsbad-Fischern, pohled přes most, na zadní straně reklamní přítisk Karlsbader ORPHEUM; nepoužitá, odřené růžky
500 🔒 Pouze po přihlášení
3999
45059 / 3999 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
F:1
1903 Karlovy Vary, záběr na část kolonády (Stará a nová louka), kolorované, DA, použité, lehce odřené růžky a skvrny
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary, U:A5
150 🔒 Pouze po přihlášení
4000
45060 / 4000 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
F:1
1907 Karlovy Vary, širší záběr na centrum, kolorované, použité, zachovalé
150 🔒 Pouze po přihlášení
4001
40654 / 4001 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
1910 "Karlovarské typy" (Typen von Karlsbad), signovaná kresba. Nepoužitá, lehce odřené růžky.
700 🔒 Pouze po přihlášení

07.12.2018 14:10