Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary

Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
40601 - 1898 Karlsbad, litografie, DA, prošlá.
1898 Karlsbad, litografie, DA, prošlá.
Vyvolávací cena:
44837 - 1900 Karlovy Vary, Karlsbad-Fischern, pohled přes most, na
1900 Karlovy Vary, Karlsbad-Fischern, pohled přes most, na zadní straně reklamní přítisk Karlsbader ORPHEUM; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
45059 - 1903 Karlovy Vary, záběr na část kolonády (Stará a nov
1903 Karlovy Vary, záběr na část kolonády (Stará a nová louka), kolorované, DA, použité, lehce odřené růžky a skvrny
Vyvolávací cena:
45060 - 1907 Karlovy Vary, širší záběr na centrum, kolorované,
1907 Karlovy Vary, širší záběr na centrum, kolorované, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
40654 - 1910 Karlovarské typy (Typen von Karlsbad), signovaná kres
1910 "Karlovarské typy" (Typen von Karlsbad), signovaná kresba. Nepoužitá, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: