Písemná aukce 15 / Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr

41260
1915 barevná pohlednice "Auf nach Italien!", jednoroční dobrovolník + verše, vydala Společnost rakouského stříbrného kříže, prošlá, zlomený roh a vzadu velké hnědé skvrny, vyvolávací cena:
41636
1919 barevná litografie vydaná Čsl. vojskem na Rusi "Čsl. legionář, v pozadí dívka", neprošlá, mírně omačkané rohy a zašlé okraje, vyvolávací cena:
41635
1919 barevná litografie vydaná Čsl. vojskem na Rusi "Vánoce 1919", vzadu pozn. tužkou "Zakoupeno na cestě do Vladivostoku na stanici Petrovský závod 30.12.1919", neprošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
40954
1903 vojáci R-U armády na střelnici, černohnědý tón, DA, použité, lehce odřené růžky, jinak dobře zachovalé, vyvolávací cena:
41267
1911-? 3 barevné pohlednice, válečné lodě R-U, S.M.Schiff "Prinz Eugen", S.M.S. "BUDAPEST", S.M.Schiff "Szigetvar", 1x prošlá, lehce odřené růžky, jinak zachovalé, vyvolávací cena:
46527
1913 posádka letadla připravena ke startu, dle textu Wiener Neustadt; neprošlá, zachovalá, vyvolávací cena:
42872
1914 Německo námořník na potápějící lodi s vlajkou, prošlé, bez poškození, vyvolávací cena:
44269
1915 konvolut 14ks fotografií a pohlednic s vojenským motivem, část použité, několik i jako zásilky FP, 1x okénková skládanka s FJI., KVP, vyvolávací cena:
45084
1915 kreslená barevná pohlednice, bojiště s pancéřovým autem sestřelujícím letadlo, letící vzducholoď, dělostřelci, použité, prošlé přes něm. FP, mírně odřené růžky, jinak zachovalé, vyvolávací cena:
40957
1915 pohlednice s portréty císařů Viléma II. a Franze Josefa I. v kruhu, po stranách vojáci a erby, černohnědý tón, prošlé FP č.113, dobře zachovalé, vyvolávací cena:
40956
1917 německý císař Vilém II. s veliteli západní fronty, barevné, použité, prošlé VLP č.665, odřené růžky, jinak čisté, mimořádné, vyvolávací cena:
29920
1918 ITÁLIE umělecky zpracovaná pohlednice italského ČK, Croce Rossa, Servizio Fotoelettrico, barevná, prošlá, lehce omačkané růžky jinak bez poškození., vyvolávací cena:
42622
1918-22 soubor 6ks pohlednic s legionářskými motivy, trojí různá vydání (USA, Rusko a "PO"); nepoužité, 1x vrása v růžku, jinak zachovalé, vyvolávací cena:
44603
1919 Čs. legie sestava 13ks náborových litografií od různých autorů, 7x americké vydání, 3x Rusko, 3x vydáno Legionářským výborem v Praze, neprošlé, omačkané nebo odřené růžky, vyvolávací cena:
42606
1937 oslavy 20. výročí 3. pěšího pluku v Kroměříži, repro: O.Číla; velký formát, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
42648
1943 Czechoslovak Army - stylizovaná čb kresba bojovníka + heslo "Way/ to go/ to it", vydal "Čechoslovák", Keswick Road, London, neprošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
41127
1939? Liboch (Liběchov) v Sudetech, škola a ubytovna příslušníků S.A., svastika, čb, použité, dobrá kvalita, vyvolávací cena:
42533
1940 Dělostřelecká linie, nepoužitá, dobrý stav, vyvolávací cena:
42532
1940 Obrněný transportér a družstvo granátníků v boji, nepoužitá, dobrý stav, vyvolávací cena:
44173
1945 sestava 2ks pohlednic s námětem osvobození Plzně americkou armádou, vtipné kresby, nalepeny zn. s revolučním přetiskem (bez razítka), zachovalé, vyvolávací cena:
40973
1945 barevná pohlednice, bojovníci na barikádách v květnu 1945 s husitskou alegorií, použité s PR Praha 10 Hrad - Výročí květnové revoluce/ 5.V.1946, kresba Otto Ušák, slabší lom růžku, jinak čisté, zachovalé, vyvolávací cena:
41289
1927 Čs. pancéřový vlak č.3 + dělový vůz č.1, čb fotopohlednice, použitá, stopy stáří, vyvolávací cena:
31257
1915 FROHE OSTERN 1915, koláž s velikonočními vajíčky v barvách státních vlajek. Prošlá. Výborný stav., vyvolávací cena:
44009
1914 Roten Kreutz 1914, celinová pohlednice německého ČK, prošlé, omačkané růžky, lehký lom rohu, vyvolávací cena: