Písemná aukce 16 / Pohlednice

Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
52269 - 1906 Reichenberg/ Ausstellung 1906/ 8.VI.06, PR na barevné
1906 Reichenberg/ Ausstellung 1906/ 8.VI.06, PR na barevné pohlednici výstaviště zaslané do Švýcarska, pěkný otisk, bez poškození
Vyvolávací cena:
52089 - 1892 Krkonoše - Riesenbaude, Johannisbad, Schwarzschlagbaud
1892 Krkonoše - Riesenbaude, Johannisbad, Schwarzschlagbaude, Petzer; DA, prošlá, dolepená známka, zakulacené růžky, lehké skvrny, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena:
48439 - 1904? Lužce, 4-záběrová, zdobený podklad, použitá, do
1904? Lužce, 4-záběrová, zdobený podklad, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
52096 - 1900 Zaječov, Pozdrav ze Sv. Dobrotivé, litografická kol
1900 Zaječov, Pozdrav ze Sv. Dobrotivé, litografická koláž; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
50432 - 1899 Adamov - Josefské údolí, litografie; DA, prošlá, v
1899 Adamov - Josefské údolí, litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
48505 - 1906 Adamov, pohled z Outěchovské cesty, čb, DA, použit
1906 Adamov, pohled z Outěchovské cesty, čb, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48506 - 1910 Blansko, partie s tunelem u Klepáčova, čb, DA, použ
1910 Blansko, partie s tunelem u Klepáčova, čb, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48396 - 1915 SLOUP - čb pohled na kostel a vedlejší restauraci Fe
1915 SLOUP - čb pohled na kostel a vedlejší restauraci Ferd. Veselého, koňský potah, nepoužité, drobné hnědé skvrnky
Vyvolávací cena:
50429 - 1898 Brno - Deutsches Haus, litografie; DA, prošlá, luxusn
1898 Brno - Deutsches Haus, litografie; DA, prošlá, luxusní
Vyvolávací cena:
50431 - 1898 Brno - Grosser Platz, litografie; DA, prošlá výborn
1898 Brno - Grosser Platz, litografie; DA, prošlá výborný stav
Vyvolávací cena:
50428 - 1898 Brno - sv. Tomáš, litografie; DA, prošlá, výborný
1898 Brno - sv. Tomáš, litografie; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
50427 - 1899 Brno - 3okénková koláž, celkový pohled, hlavní n
1899 Brno - 3okénková koláž, celkový pohled, hlavní nádraží - I. nástupiště, interiér nádražní jídelny; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
50424 - 1899 Brno - Přerovská pivnice, U Tří kohoutů, 2okénkov
1899 Brno - Přerovská pivnice, U Tří kohoutů, 2okénková, interiér; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
50421 - 1910 Brno - Zelný trh; nepoužitá, výborný stav
1910 Brno - Zelný trh; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
50423 - 1920 Brno - Běhounská ul.; prošlá, odřené růžky
1920 Brno - Běhounská ul.; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
49888 - 1940 Brno, obchodní dům JEPA na nám. Svobody, nepoužitá
1940 Brno, obchodní dům JEPA na nám. Svobody, nepoužitá, lom růžku, růžky mírně odřené, adresní strana pošpiněná a skvrna
Vyvolávací cena:
52175 - 1915 BRNĚNSKÉ IVANOVICE (Nennowitz) - 3-okénková; prošl
1915 BRNĚNSKÉ IVANOVICE (Nennowitz) - 3-okénková; prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
51118 - 1899 JUNDROV - restaurace Neue Welt a loděnice; DA, prošl
1899 JUNDROV - restaurace "Neue Welt" a loděnice; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
48258 - 1899 Tišnov, barevná kolážová litografie, vícezáběro
1899 Tišnov, barevná kolážová litografie, vícezáběrová, mj. nádraží, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48293 - 1901 Bruntál, celkový pohled, DA, použité, zachovalé
1901 Bruntál, celkový pohled, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48888 - 1904 HORNÍ BENEŠOV (Bennisch) - celkový pohled, v popřed
1904 HORNÍ BENEŠOV (Bennisch) - celkový pohled, v popředí továrna; DA, prošlá, skvrna
Vyvolávací cena:
48503 - 1902 LICHNOV (Lichten), 3-okénková koláž, secesní rámo
1902 LICHNOV (Lichten), 3-okénková koláž, secesní rámování, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
51328 - 1899 Budweis (České Budějovice), barevný pohled na nám
1899 Budweis (České Budějovice), barevný pohled na náměstí s kašnou, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
51066 - 1899 Hluboká nad Vltavou (Frauenberg) - zámek, DA, použit
1899 Hluboká nad Vltavou (Frauenberg) - zámek, DA, použitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
52090 - 1922 Lišov, ruch na ulici; prošlá, odřené rohy
1922 Lišov, ruch na ulici; prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
48468 - 1898 Brušperk, barevná kolážová lito, 5-záběrová, DA
1898 Brušperk, barevná kolážová lito, 5-záběrová, DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
51119 - 1910 Přibyslav - škola a obchod na náměstí; prošlá, z
1910 Přibyslav - škola a obchod na náměstí; prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
52088 - 1916 Chlumec nad Cidlinou,  Perštýnská ulice; prošlá, l
1916 Chlumec nad Cidlinou, Perštýnská ulice; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
48496 - 1904 Nový Bydžov, kreslený kolorovaný pohled na náměst
1904 Nový Bydžov, kreslený kolorovaný pohled na náměstí s názvem "Nový Bydžov za 100 let", DA, použité, popsané okraje, zachovalé
Vyvolávací cena:
48429 - 1930? Chomutov, nádraží, čb pohled na budovu nádraží
1930? Chomutov, nádraží, čb pohled na budovu nádraží a kolejiště s vlaky, nepoužité, mírně pošpiněné
Vyvolávací cena:
51068 - 1902 Weipert (Vejprty), 4-záběrová koláž, kavárna Fick
1902 Weipert (Vejprty), 4-záběrová koláž, kavárna Fickert, interiér, křídový papír, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48523 - 1903 Hlinsko, jednobarevná koláž, 4-záběrová, šedý t
1903 Hlinsko, jednobarevná koláž, 4-záběrová, šedý tón, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
48284 - 1898 Jičín, barevná kolážová litografie, vícezáběro
1898 Jičín, barevná kolážová litografie, vícezáběrová, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
52093 - 1899 Kopidlno - litografická koláž, cukrovar, radnice; DA
1899 Kopidlno - litografická koláž, cukrovar, radnice; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
49978 - 1910? Ledkov, Holubičkova restaurace, nepoužitá, pěkná
1910? Ledkov, Holubičkova restaurace, nepoužitá, pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
49715 - 1901 Jihlava - hlavní náměstí; prošlá, omačkané rohy
1901 Jihlava - hlavní náměstí; prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena:
48330 - 1915? Jihlava, čb pohled na dvě velké budovy (továrna?),
1915? Jihlava, čb pohled na dvě velké budovy (továrna?), použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
52173 - 1910 Rantířov (Fussdorf) - 4okénková, nádraží; prošl
1910 Rantířov (Fussdorf) - 4okénková, nádraží; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
49716 - 1901 Telč - postavy na náměstí; DA, nepoužitá, velmi l
1901 Telč - postavy na náměstí; DA, nepoužitá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
51149 - 1910 Lomnice nad Lužnicí - 8-okénková v černém pozadí
1910 Lomnice nad Lužnicí - 8-okénková v černém pozadí s erbem, záložna, škola, náměstí; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
48283 - 1899 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - jednobarevná kolážov
1899 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - jednobarevná kolážová litografie, vícezáběrová noční, 3x měsíček, DA, použité, stržená známka, zachovalé
Vyvolávací cena:
52270 - 1912 Karlovy Vary,  kočí s oslí drožkou, čb., prošlé,
1912 Karlovy Vary, kočí s oslí drožkou, čb., prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
49695 - 1900 Hans Heiling - výletní restaurace, lidé v lodičce;
1900 Hans Heiling - výletní restaurace, lidé v lodičce; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
50391 - 1912 Jáchymov - Josef Prennig, první nosič radioaktivní
1912 Jáchymov - Josef Prennig, první nosič radioaktivní vody v Jáchymově; prošlá, ulomený růžek
Vyvolávací cena:
48438 - 1920? Dubí, 3-okénková, ozdobné rámování, použité,
1920? Dubí, 3-okénková, ozdobné rámování, použité, nepůvodní známka, zachovalé
Vyvolávací cena:
52092 - 1900 Kladno - Důl Thinnfeldův; DA, prošlá, zachovalá
1900 Kladno - Důl Thinnfeldův; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
48435 - 1900 Malotice, 3-okénková koláž, šedozelený tón, DA,
1900 Malotice, 3-okénková koláž, šedozelený tón, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
51117 - 1915 Velký Osek - 8-okénková, nádraží, restaurace; pro
1915 Velký Osek - 8-okénková, nádraží, restaurace; prošlá přes Feldpost, řádkové razítko K.u.K. Schlafwagensanitätszug Nr.3, odřené růžky
Vyvolávací cena:
48282 - 1898? Velký Osek, jednobarevná kolážová litografie, 3-z
1898? Velký Osek, jednobarevná kolážová litografie, 3-záběrová, mj. pošta, nádraží, DA, použité, lehčí skvrnky
Vyvolávací cena:
48436 - 1901 Zásmuky, 3-okénková koláž, tmavozelený tón, DA,
1901 Zásmuky, 3-okénková koláž, tmavozelený tón, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48269 - 1907 Holešov, barevná kolážová litografie lupen se záb
1907 Holešov, barevná kolážová litografie "lupen" se záběrem na reálku, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
49104 - 1906 Kroměříž - postavy na hlavním náměstí; prošlá
1906 Kroměříž - postavy na hlavním náměstí; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
51113 - 1911 Zlámanka - 4okénková, náves, hostinec, škola, kost
1911 Zlámanka - 4okénková, náves, hostinec, škola, kostel; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
50128 - 1906 ČÁSLAV - koláž město v budoucnosti, prošlá, pěk
1906 ČÁSLAV - koláž "město v budoucnosti", prošlá, pěkná, pouze lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena:
49693 - 1920 Vrdy - 5okénková, cukrovar, hotel, škola, ulice, ná
1920 Vrdy - 5okénková, cukrovar, hotel, škola, ulice, náměstí; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
48431 - 1903 Český Dub, 3-záběrová, fialový tón (celkový poh
1903 Český Dub, 3-záběrová, fialový tón (celkový pohled, Beseda - Sokol, škola), použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
51145 - 1909 Liberec - budova nádraží, tramvaj; prošlá, dobrý
1909 Liberec - budova nádraží, tramvaj; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
50296 - 1892 Liberec - přítisk Ferd. Hoffmann's Café & Restaurant
1892 Liberec - přítisk Ferd. Hoffmann's Café & Restaurant, zelený papír; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
50614 - 1914 LIBEREC (Reichenberg) - Česká Beseda, interiér, erb,
1914 LIBEREC (Reichenberg) - Česká Beseda, interiér, erb, prošlá, zachovalé
Vyvolávací cena:
49216 - 1904 Litoměřice - okénková koláž; DA, neprošlá, výb
1904 Litoměřice - okénková koláž; DA, neprošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:

Písemná aukce 16 / Pohlednice - Informace