Písemná aukce 16 / Pohlednice / Motiv / Blahopřejné

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
48256 - 1920 sestava 3ks kreslených čb pohlednic proti katolické
1920 sestava 3ks kreslených čb pohlednic proti katolické církvi, vydal Akční výbor pro odluku církve od státu, vylepeny známky ale nepoužité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
48877 - 1906 vánoční pozdrav s andělem, zlacená, tlačená; pro
1906 vánoční pozdrav s andělem, zlacená, tlačená; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
48526 - 1906? barevná secesní pohlednice k Novému roku, dívka s
1906? barevná secesní pohlednice k Novému roku, dívka s hodinami, podpis J.v.Kulas, DA, vypsaná adresa ale poštovně neprošlé, velmi pěkná
Vyvolávací cena:
52180 - 1910 vánoční muž s pytlem přes záda plným dárků, zl
1910 vánoční muž s pytlem přes záda plným dárků, zlacená, tlačená; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
48876 - 1908 děvčátko s pejskem na lodičce, litografie, tlačen
1908 děvčátko s pejskem na lodičce, litografie, tlačená; prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
48398 - 1913 čb pohlednice s mužem v cylindru u poštovní schrán
1913 čb pohlednice s mužem v cylindru u poštovní schránky, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
48501 - 1925? série 12ks barevných kreslených pohlednic Polský r
1925? série 12ks barevných kreslených pohlednic Polský rok v obrazech, výjevy z historie Polska řazeno do měsíců, nepoužité, bezvadné, v původní obálce (roztržená)
Vyvolávací cena: