Písemná aukce 16 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
3481
1910 pijácký pozdrav, koláž "protržený papír", muž s půllitrem piva, lesklá fólie; prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3482
1921 pseudoprůvodka na jeden balík s tisícem pozdravů + pošťák, vydání RU, známky s FJI zaškrtány, použito za republiky, na obrazové straně dvě skvrny od průhledného lepidla
Vyvolávací cena: Kč
3483
1930? 2x čerti, Čertův mlýn na mládí a pozdrav z pekel, černo - červené kresby, 1x použité, lehký lom, na adresní straně slabé skvrny, 1x nepoužitá, lehce odřené okraje, jinak čistá
Vyvolávací cena: Kč
3485
1931 čert - bubeník, The Krampus-Band; prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3486
1935 čert - Gruss vom Krampus!, ženy jako loutky, které jsou ovládány čertem, červené pozadí; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3488
1904 čert - tlačená, zlacená, červený kartónový papír; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3490
1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlačená a zlacená. Prošlá. Odřené zlacení.
Vyvolávací cena: Kč
3492
1904 Mikuláš - litografie; DA, prošlá, částečně stržená známka, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3493
1925 Mikuláš, čert a anděl - vánoční pozdrav dle autora L. Kratochvíla; prošlá, stržená známka,
Vyvolávací cena: Kč