Písemná aukce 16 / Ostatní sběratelské obory
3761
1900? kabinetní fotografie poštovního oficiála Dubišára z Brna, ateliér Rafael Brno, dobře zachovalé, velikost cca 8x10cm
Vyvolávací cena: Kč
3762
1943 příjezd tanků pro čs. samostatnou obrněnou brigádu v Anglii, fotografie nalepena na registrační kartě, cenzura MNO, velikost fota 11x8cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3763
1905 rakouský voják na koni, foto: Fr. Petr, Hradec Králové, tvrdá lepenka, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3766
1963 BOUDA Cyril: PF 1963 pro Františka Kozáka, signováno, velikost obrazové části 16x10,5cm
Vyvolávací cena: Kč
3767
1964 BOUDA Cyril: PF 1964 pro Františka Kozáka, signováno, velikost obrazové části 16x10,5cm
Vyvolávací cena: Kč
3768
1982-88 FAJT Václav, autorský tisk A.S.Puškin podle námětu K.Svolinského, vlastní autoportrét ve skice, obojí signované, výstavní aršík Pof.A2861 s podpisem a věnovací dopis, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3769
1986 HEGAR Milan, malíř a grafik, také autor některých pošt. známek, dva jeho grafické listy (mědirytiny) z r. 1986 a dopis manželky, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3770
1930 HELOVSKÝ (?), vyřezávaná silueta z černého papíru, signováno, rozměr 17x23cm
Vyvolávací cena: Kč
3771
Vyvolávací cena: Kč
3772
1975? HERČÍK Josef: Praha, Malá Strana, nedatováno, ocelorytina, 206x148mm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3773
1970-90 HERČÍK, SVOLINSKÝ, sestava 7ks drobných grafik autorů Svolinského a Herčíka; na ručním papíru, podpisy
Vyvolávací cena: Kč
3774
1937 HOJDEN Karel, grafický list Horník, suchá jehla na ručním japonském papíru s podpisem, rozměr 11x21cm
Vyvolávací cena: Kč
3776
1980 MATAL Bohumír: Kytice, čb. litografie na ručním papíru, rozměr 12x15cm
Vyvolávací cena: Kč
3777
1981 Švengsbír Jiří, PRAGA, soubor 12ks volných grafických listů v obálce a s doprovodným vícejazyčným textem
Vyvolávací cena: Kč
3778
1909 mapa Čech s rozmístěním všech pošt, poštoven, telegrafních stanic apod., velmi zajímavé, zachovalé, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3779
1931 Museum odboje Špilberk, Brno, stručný nástin bojů za svobodu a soupis sbírek, poškozená obálka
Vyvolávací cena: Kč
3780
1940 železniční mapa protektorátu ČaM, měřítko 1:400.000, složená, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3781
1941 školní mapa Protektorátu Čechy a Morava, 1:900.000, natržené okraje, přehyby s přelepením páskou
Vyvolávací cena: Kč
3782
1948 Silniční a železniční mapa ČSR s reklamou J.Procházka - Brno, měřítko 1:900.000, složeno, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3783
1901 Rýnské panorama od Mohuče ku Kolínu (Rhein-Panorama von Mainz bis Cöln), zajímavé obrazy, litografie, tvrdé desky, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3784
1930? Jugoslovenska rečna plovidba, propagační sešit s množstvím fotografií a mapou, text v češtině
Vyvolávací cena: Kč
3785
1930? PARIS, skládaný plán Paříže se zakreslením kulturních památek, na druhé straně mapa širšího okolí Paříže, barevné, seznam zajímavostí ve francouzštině a angličtině, v původních destičkách, plán ve výborné kvalitě, destičky mírně omačkané,
Vyvolávací cena: Kč
3786
1940-60 sestava 4ks železničních map, Francie, Norska a Portogalska s reklamními přítisky + úřední mapa železničních spojů Belgie, vše bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
3787
1944? letecká mapa RAF z 2.sv. války, jihozápad Anglie, velikost cca 105x70cm, skládaná, nepodlepená, vnitřek čistý, okraje stopy používání, celkově dobře zachovalá, zajímavý válečný doklad
Vyvolávací cena: Kč
3788
1953 železniční mapa Evropy, měřítko 1:3.750.000, Orbis Praha, složená, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
3789
1920 CANADA - Pictorial Manitoba, malá propagační brožura o kanadském státě s 68 čb. obrázky a barevnou obálkou, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3791
1881 sestava 3ks přeložených listů s mapami Staroněmeckých států, 7map na vnějších stranách, 3 mapy na vnitřních stranách přes celý dvojlist, tvrdší kartónový papír
Vyvolávací cena: Kč
3792
1881 sestava 4ks přeložených listů s mapami Afriky, Ameriky a Austrálie, tvrdší kartónový papír
Vyvolávací cena: Kč
3793
1944 mapa Velkoněmecké říše, 1:1.500.000, vydáno v Praze, poškozené okraje, přehyby s přelepním
Vyvolávací cena: Kč
3794
1942 In Memoriam Bohumila Heinze, nízkonákladová publikace na volných listech se spoustou rytin i známek, výtisk č.82 v přebalu s lehkým poškozením
Vyvolávací cena: Kč
3795
1902 Mucha Alfons: ilustrace na titulní stránce Knihy vzpomínek autora Ladislava Quise, věnování Quise
Vyvolávací cena: Kč
3796
1920-22 sestava 3ks publikací - 28.říjen a první dny svobody s titulní reprodukcí A.Muchy(!) Libuše věštící slávu..., Umělecký almanach legionářský 1922, Světozor Památce Karla Havlíčka Borovského; obálky s poškozením, kompletní
Vyvolávací cena: Kč
3797
1942 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena: Kč
3798
1940 Die Kunst im Deutschen Reich, obrazová publikace s množstvím fotografií a reprodukcí uměleckých děl; skvrny na obálce
Vyvolávací cena: Kč
3799
1957 Fotoalbum s 27ks fotografií Štětína a okoli z pobytu delegace Ministerstava dopravy v Polsku, zajímavé záběry Czluchova, Miedzyzdroje, kožená vazba, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3800
1929-39 Příručka pro vojíny, II.vydání 1939 a Rukověť pro poddůstojníky I.díl 1929, knihy o vojenském výcviku a zbraních, použité, ale kompletní
Vyvolávací cena: Kč
3801
1928 Století budování námořních sil (Un Siècle de Construction Navale), 1828-1928, francouzská historická kniha s množstvím zajímavých fotografií, číslovaný exemplář, lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena: Kč
3802
1907 kurzovní kniha železničního, poštovního a lodního spojení z Evropy do Ameriky, 1/4 žluté stránky s reklamou na hotely a přepravní společnosti; brožovaná, ohnuté rohy, zašpiněná obálka; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč