Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
55934 - 1930 havarované letadlo škpt.ing. Františka Malkovského
+1
Jakost
1930 havarované letadlo škpt.ing. Františka Malkovského (letec akrobat), který zahynul po nárazu do země 8.6.1930 v Karlových Varech, čb reálfoto pohlednice, nepoužitá, zachovalé
Vyvolávací cena:
55684 - 1910 BASEBALL, stadión Forbes Field v Pittsburghu, Pennsylv
+1
Jakost
1910 BASEBALL, stadión Forbes Field v Pittsburghu, Pennsylvania; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
55682 - 1898? BRUSLENÍ, sportovní dopisnice, nákladem mimořádn
+1
Jakost
1898? BRUSLENÍ, sportovní dopisnice, nákladem mimořádné přílohy Sport, časopisu "Naši Domácnosti" ve Žďáře u Polné; DA, nepoužitá, zoxidované okraje
Vyvolávací cena:
55677 - 1919 GOLF, dáma s golfovou holí, nápis My Partner; nepro
+1
Jakost
1919 GOLF, dáma s golfovou holí, nápis "My Partner"; neprošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
54856 - 1936 OLYMPIÁDA Berlín, tlačené pohlednice velkého form
+1
Jakost
1936 OLYMPIÁDA Berlín, tlačené pohlednice velkého formátu s Brandenburskou bránou, vyfr. na obrazové straně s PR Berlin Olympia- Stadion a na zadní straně PR Berlin Fahrbares Postamt 13.8.36, adresováno do ČSR, odřené rohy
Vyvolávací cena:
59208 - 1910 ŠACHY, rakouští vojáci při hře; nepoužitá, lehc
+1
Jakost
1910 ŠACHY, rakouští vojáci při hře; nepoužitá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57305 - 1907 V. Všesokolský slet, koláž, karikatura Ubytování
+1
Jakost
1907 V. Všesokolský slet, koláž, karikatura "Ubytování z nouze"; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58174 - 1920 skautský tábor Baška, bratrský pozdrav z přímořs
Jakost
1920 skautský tábor Baška, bratrský pozdrav z přímořského tábora v Bašce na Krku; nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
55645 - 1947 francouzská pohlednice se skautskou tématikou; VF, ne
Jakost
1947 francouzská pohlednice se skautskou tématikou; VF, nepoužitá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
58636 - 1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdo
Jakost
1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdobený předtištěný objednací lístek; DA, prošlý, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57845 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen,
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen, Kneippovy pilulky, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57847 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Gr
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Grennessel-Haarwasser, kopřivová vlasová voda faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57848 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's re
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's reine Heilseifen, blahodárné mýdlo faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57846 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litograf
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58638 - 1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehoš
+1
Jakost
1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehošť, 3-dílný objednací lístek (neoddělený); prošlý, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
U:A5
57852 - 1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; ne
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57873 - 1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, Český Kneip
+1
Jakost
1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, "Český Kneipp", litografie; neprošlá, odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena:
57822 - 1910 ZOO München, slon naráží pivní sudy; nepoužitá,
+1
Jakost
1910 ZOO München, slon naráží pivní sudy; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57869 - 1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vyst
+1
Jakost
1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vystřihovací pohlednice; nepoužitá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
55695 - 1938? látky Páv, reklamní pohlednice; VF, neprošlá, od
+1
Jakost
1938? látky "Páv", reklamní pohlednice; VF, neprošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
56249 - 1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá,
+3
Jakost
1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
56243 - 1899 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; DA, prošlá, leh
+1
Jakost
1899 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
56246 - 1910 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; nepoužitá, dobr
+1
Jakost
1910 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56245 - 1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená,
+1
Jakost
1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená, zlacená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57850 - 1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; b
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, velmi lehké skvrnky
Vyvolávací cena:
58821 - 1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text pís
Jakost
1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text písně, tlačená; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
57851 - 1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; be
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57849 - 1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená;
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
56248 - 1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherl
+1
Jakost
1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherlands), kovový efekt, tlačená; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
55919 - 1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem
+1
Jakost
1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem, barevné, nepoužité, DA, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
57715 - 1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Něm
+1
Jakost
1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Německa, cenzurováno, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
57819 - 1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litog
+1
Jakost
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57894 - 1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinc
Jakost
1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinců, Chorvatů a Srbů, noty; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57829 - 1899 HORNICTVÍ  hornický pozdrav se skřítky; DA, neproš
+1
Jakost
1899 HORNICTVÍ hornický pozdrav se skřítky; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
U:A5
57831 - 1899 HORNICTVÍ  horník a víly v šachtě; DA, neprošlá,
+1
Jakost
1899 HORNICTVÍ horník a víly v šachtě; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
U:A5
57832 - 1899 HORNICTVÍ  horník s kahanem  v šachtě; DA, neprošl
+1
Jakost
1899 HORNICTVÍ horník s kahanem v šachtě; DA, neprošlá, plošná oxidace
Vyvolávací cena:
U:A5
57830 - 1899 HORNICTVÍ  horník s krumpáčem  v šachtě; DA, nepr
+1
Jakost
1899 HORNICTVÍ horník s krumpáčem v šachtě; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
U:A5
57834 - 1899 KOVÁŘSTVÍ, dělníci v továrně; DA, prošlá, oxid
+1
Jakost
1899 KOVÁŘSTVÍ, dělníci v továrně; DA, prošlá, oxidace v okraji
Vyvolávací cena:
U:A5
57833 - 1899 KOVÁŘSTVÍ, kovář v továrně; DA, prošlá, oxidac
+1
Jakost
1899 KOVÁŘSTVÍ, kovář v továrně; DA, prošlá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena:
U:A5
57892 - 1905 secesní litografická koláž; nepoužitá, dobrý sta
+1
Jakost
1905 secesní litografická koláž; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57893 - 1898 dívka v kroji Schwarzwald; DA, nepoužitá, dobrý sta
+1
Jakost
1898 dívka v kroji Schwarzwald; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57449 - 1900-05 sestava 10ks blahopřejných litografických koláž
+1
Jakost
1900-05 sestava 10ks blahopřejných litografických koláží s motivem lásky muže a ženy, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
55644 - 1906 sestava 6ks 4-okénkových pohlednic s tématikou vztah
Jakost
1906 sestava 6ks 4-okénkových pohlednic s tématikou vztahu muže a ženy; všechny prošlé, stržené známky, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57817 - 1898 dítě s kytičkou fialek, litografie; DA, prošlá, do
+1
Jakost
1898 dítě s kytičkou fialek, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57880 - 1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošl
+1
Jakost
1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřený a natržený pravý dolní roh
Vyvolávací cena:
57878 - 1905 malé slečny v paruce a s paraplíčkem; tlačená a z
+1
Jakost
1905 malé "slečny" v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59663 - 1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských voják
+1
Jakost
1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59572 - 1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; n
+1
Jakost
1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
54057 - 1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posá
+1
Jakost
1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posádkou, čekající v průjezdu lánského známku na odvezení zemřelého prezidenta TGM, datováno 17.9.1937, sign. Vladimír Kedrovič, Indusfoto, vzadu popis,čb fotopohlednice, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
58179 - 1940 HLINKA Andrej, v kresbě I. V. Hochštetského; VF, nep
+1
Jakost
1940 HLINKA Andrej, v kresbě I. V. Hochštetského; VF, neprošlá, příležitostné razítko Žilina/ Autopošta -6.VII.40, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57899 - 1902 HUS Jan, litografická koláž, rodný dům před pož
+1
Jakost
1902 HUS Jan, litografická koláž, rodný dům před požárem a nynější podoba; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
59659 - 1933 JANÁČEK Leoš, fotokoláž z Brna; prošlá, výborn
+1
Jakost
1933 JANÁČEK Leoš, fotokoláž z Brna; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
55613 - 1928 LEŠETICKÝ Jaroslav, světoznámý sběratel a znalec
+1
Jakost
1928 LEŠETICKÝ Jaroslav, světoznámý sběratel a znalec poštovních známek, podpis na zadní straně; není pohlednice, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
59121 - 1937 MASARYK Tomáš Garrigue, tkaninová pohlednice; nepou
Jakost
1937 MASARYK Tomáš Garrigue, tkaninová pohlednice; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59206 - 1930 SPEJBL + HURVÍNEK  autor kresby: Josef Skupa, vzadu re
+1
Jakost
1930 SPEJBL + HURVÍNEK autor kresby: Josef Skupa, vzadu reklamní přítisk Loutkové divadlo feriál. osad; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58180 - 1939 TISO Josef, propagační pohlednice, 1. prezident Slove
+1
Jakost
1939 TISO Josef, propagační pohlednice, 1. prezident Slovenské republiky; VF, neprošlá, příležitostné razítko, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
55969 - 1908 FRANZ JOSEF I.   barevná lito, poprsí panovníka ve v
Jakost
1908 FRANZ JOSEF I. barevná lito, poprsí panovníka ve věnci, dole znak a palác, vydáno k 60. jubileu, tlačené, použité, lehce odřené oblé růžky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
59666 - 1897 FRANZ JOSEF I.  litografie z Bystřice pod Hostýnem (o
+1
Jakost
1897 FRANZ JOSEF I. litografie z Bystřice pod Hostýnem (okr. Kroměříž), výjevy z bitvy; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena:
57254 - 1914 FRANZ JOSEF I., 4okénková koláž s vlajkami, záběr
+1
Jakost
1914 FRANZ JOSEF I., 4okénková koláž s vlajkami, záběry z Bělehradu; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57256 - 1915 FRANZ JOSEF I., WILHELM II., panovníci v oválech, prv
+1
Jakost
1915 FRANZ JOSEF I., WILHELM II., panovníci v oválech, první rok války; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: