Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv

Aktuálně běží Aukce 64, kde můžete najít podobné položky a dražit!
56157 - 1907 FRANZ JOSEPH I.  slavnostní otevření nového mostu v
Vyvolávací cena:
56206 - 1901 FRANZ JOSEPH I.  procházka na mostě; DA, prošlá, od
1901 FRANZ JOSEPH I. procházka na mostě; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57841 - 1896 FRANZ JOSEPH I., korunovace za krále Uherska v roce 18
Vyvolávací cena:
58824 - 1914 FRANZ JOSEPH I., WILHELM II., Viribus Unitis; prošlá,
1914 FRANZ JOSEPH I., WILHELM II., "Viribus Unitis"; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57027 - 1902 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a M
Vyvolávací cena:
57026 - 1909 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a M
Vyvolávací cena:
55672 - 1915? ROCKEFELLER John Davison, Sr. (1839-1937), velkoprůmy
Vyvolávací cena:
57868 - 1909 TAFT William Howard, the 27th President of the USA (190
Vyvolávací cena:
56177 - 1911 slavnost bohémy, VI. karneval umělců, národní diva
1911 slavnost bohémy, VI. karneval umělců, národní divadlo Žofín, 28/II 1911; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57773 - 1930 Gnidley's Liliput Artisten, skupina liliputů; nepouži
1930 Gnidley's Liliput Artisten, skupina liliputů; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57882 - 1899 novoroční pozdrav se čtyřlístkem a zlatou mincí,
1899 novoroční pozdrav se čtyřlístkem a zlatou mincí, tlačená, zlacená; DA, prošlá, psáno tajným písmem, výborný stav
Vyvolávací cena:
57444 - 1900-05 sestava 9ks novoročních litografických pohlednic,
1900-05 sestava 9ks novoročních litografických pohlednic, motivy čtyřlístků a podkov, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh, jinak standardní kvalita
Vyvolávací cena:
57447 - 1900-10 sestava 12ks blahopřejných litografických koláž
1900-10 sestava 12ks blahopřejných litografických koláží s motivem Vánoc a andělů, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57825 - 1902 novoroční koláž se skřítkem, tlačená; DA, proš
1902 novoroční koláž se skřítkem, tlačená; DA, prošlá, lehké skvrnky
Vyvolávací cena:
57887 - 1902 novoroční koláž, milenci; tlačená a zlacená, DA,
1902 novoroční koláž, milenci; tlačená a zlacená, DA, prošlá, krátký lom v dolním okraji
Vyvolávací cena:
57835 - 1903 novoroční pozdrav, tlačená, zlacená; DA, prošlá,
1903 novoroční pozdrav, tlačená, zlacená; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57816 - 1909 litografická koláž tlačená; prošlá, dobrý stav
1909 litografická koláž tlačená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57446 - 1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických koláž
1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických koláží s květinovými motivy, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56250 - 1910 psi, humorný obrázek psa v cylindru kouřícího ciga
1910 psi, humorný obrázek psa v cylindru kouřícího cigaretu; nepoužitá, odřené růžky, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
57865 - 1909 kukuřice, propagační koláž, nakládání obří ku
1909 kukuřice, propagační koláž, nakládání obří kukuřice v USA; prošlá v roce 1934, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56911 - 1899 Noční pozdrav z . . . (Gruss aus . . . Bei Nacht), li
Vyvolávací cena:
57253 - 1910 průlet Halleyovy komety, zástup lidiček, Kdo podrž
Vyvolávací cena:
57064 - 1923 karikatura tlustého muže s deštníkem; prošlá, oma
1923 karikatura tlustého muže s deštníkem; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57879 - 1900 andílek, ptáčci, litografie v zeleném odstínu; DA,
Vyvolávací cena:
57884 - 1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá,
1900 andílek - malíř a zajíc, litografie; DA, prošlá, psáno tajným písmem, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57062 - 1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta,
1906 čert - Gruss vom Krampus, červená plocha bez čerta, metla, zlacená, tlačená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57455 - 1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K.
1914 čert - zlacená, tlačená; prošlá přes FP, K.u.K. Kriagsmarine/ S.M.S. Csepel, výborný stav
Vyvolávací cena:
56176 - 1920 čert, červený kartón; prošlá, bezvadná
1920 čert, červený kartón; prošlá, bezvadná
Vyvolávací cena:
59207 - 1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříb
1905 Mikuláš, litografická pohlednice, tlačená, stříbřená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
56175 - 1905 Santa Klaus, tlačená a zlacená; DA, prošlá, dobrý
1905 Santa Klaus, tlačená a zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57450 - 1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohledni
1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických pohlednic s motivem prasátek a peněz, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh
Vyvolávací cena:
55942 - 1900? dýha, cyklistka a cyklista, barevná kresba na dýze,
1900? dýha, cyklistka a cyklista, barevná kresba na dýze, DA, nepoužité, odřené růžky, jinak dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
59203 - 1910 Wiener Werkstaette No. 283, sign. Remigius Geyling; nep
1910 Wiener Werkstaette No. 283, sign. Remigius Geyling; nepoužitá, světlejší rohy po zasunutí do alba
Vyvolávací cena:
56251 - 1910 Wiener Werkstaette No. 536, nesignováno; nepoužitá,
1910 Wiener Werkstaette No. 536, nesignováno; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
59200 - 1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1, Etapy
1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1, Etapy života (Weill.26), Dětství, francouzské vydání; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59198 - 1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.16
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.169), Kázání mistra Jana Husa, detail; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
59197 - 1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.16
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.164), Slované v pravlasti; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
55685 - 1900 Josef Šváb č. 210, Jelen, nenie juš junoše v horá
1900 Josef Šváb č. 210, "Jelen, nenie juš junoše v horách...", humor na téma Rukopisu královédvorského, lito barevná; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
56156 - 1900 Josef Šváb č. 503, Národní divadlo, lito barevná;
1900 Josef Šváb č. 503, Národní divadlo, lito barevná; DA, prošlá, lehce odřené růžky, krátké natržení v pravém okraji (2mm)
Vyvolávací cena:
57063 - 1925 DRTIKOL František (1883–1961), vánoční motiv s pa
1925 DRTIKOL František (1883–1961), vánoční motiv s panenkou, zelený odstín, prošlá, lehké lomy
Vyvolávací cena:
57980 - 1920? DRTIKOL František (1883–1961), pohlednice členů
1920? DRTIKOL František (1883–1961), pohlednice členů Českého kvarteta, K.Hofmann, J.Suk, L.Zelenka a J.Herold, mírně odřené rohy, adresní strana lehce ušpiněná, zachovalé
Vyvolávací cena:
58336 - 1933 SUDEK Josef (1896–1976), čb, vánoční pozdrav, vyd
1933 SUDEK Josef (1896–1976), čb, vánoční pozdrav, vydala Družstevní práce/ 8, Česká galerie X. (301. publikace), prošlé, lehká skvrna v okraji, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
59141 - 1930 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984), Denní živ
1930 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984), Denní život batolátka/ 9, 11, 12, 13, sestava 4 ks neprošlých pohlednic s podpisem autorky!
Vyvolávací cena:
54453 - 1930? BURIAN Zdeněk : Indiánský tábor, jednobarevná, tm
1930? BURIAN Zdeněk : Indiánský tábor, jednobarevná, tmavě fialový tón, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena:
54451 - 1930? BURIAN Zdeněk, z románů Karla Maye, jednobarevná,
1930? BURIAN Zdeněk, z románů Karla Maye, jednobarevná, tmavofialový tón, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena:
54454 - 1930? BURIAN Zdeněk : Stříbrné jezero, jednobarevná, tm
1930? BURIAN Zdeněk : Stříbrné jezero, jednobarevná, tmavě fialová, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena:
54450 - 1930? BURIAN Zdeněk : V jihoamerickém pralese, jednobarevn
1930? BURIAN Zdeněk : V jihoamerickém pralese, jednobarevná, tmavě fialový tón, nepoužitá, nakladatel T&M, pěkná
Vyvolávací cena:
54452 - 1930? BURIAN Zdeněk : Vyzvědači, jednobarevná, tmavě fi
1930? BURIAN Zdeněk : Vyzvědači, jednobarevná, tmavě fialový tón, nakladatel T&M, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena:
55656 - 1935 BURIAN Zdeněk: Na Velké západní dráze, nákl. Tou
1935 BURIAN Zdeněk: Na Velké západní dráze, nákl. Toužimský & Moravec v Praze XIII; VF, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
55642 - 1940? DILLINGER Petr, sestava 9ks hlubotiskových reprodukc
1940? DILLINGER Petr, sestava 9ks hlubotiskových reprodukcí leptů v originálním obalu; luxusní
Vyvolávací cena:
57881 - 1899 RAFFAELLO Sanzio, andílek s jedním křídlem, litogra
1899 RAFFAELLO Sanzio, andílek s jedním křídlem, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59225 - 1947 ŠTĚPÁNEK Miroslav: Velikonoce, soubor 6ks pohlednic,
1947 ŠTĚPÁNEK Miroslav: Velikonoce, soubor 6ks pohlednic, vydalo družstvo Dílo v Praze; VF, nepoužité, odřené růžky
Vyvolávací cena:
58551 - 1938-46 UŠÁK O.: soubor 10ks pohlednic s tématikou Pražs
1938-46 UŠÁK O.: soubor 10ks pohlednic s tématikou Pražského povstání a 20. výročí samostatnosti Republiky československé; VF, 1x prošlá, příležitostné razítko I. celostátního partyzánského sjezdu
Vyvolávací cena:
57251 - 1910 Ples obchodnictva pražského MERKUR, 26. ledna 1910,
1910 Ples obchodnictva pražského MERKUR, 26. ledna 1910, Žofín, zlacená secesní reprodukce neznámého autora; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
58022 - 1900-15 sestava 19ks sběratelsky zajímavých pohlednic (os
1900-15 sestava 19ks sběratelsky zajímavých pohlednic (osobnosti, britské gardové uniformy, psí povozy, karikatury, sněhulák...), část prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: