Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál

62047 - 1903 Karlova Studánka (Karlsbrunn) - litografická koláž, zna
1903 Karlova Studánka (Karlsbrunn) - litografická koláž, znaky, tlačená, zlacená; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
62550 - 1901 Krnov (Jägerndorf) - litografie, noční Cvilín; DA, proš
1901 Krnov (Jägerndorf) - litografie, noční Cvilín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62551 - 1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá,
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: