Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-3 z 3]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
2418
62047 / 2418 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál
1903 Karlova Studánka (Karlsbrunn) - litografická koláž, znaky, tlačená, zlacená; prošlá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál,
950
🔒 Pouze po přihlášení
2419
62550 / 2419 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál
1901 Krnov (Jägerndorf) - litografie, noční Cvilín; DA, prošlá, dobrý stav
360
🔒 Pouze po přihlášení
2420
62551 / 2420 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Bruntál
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
260
🔒 Pouze po přihlášení

20.02.2018 08:40
Image

Zpráva

Klientské číslo Jméno a příjmení * Email *
Předmět *
Text / Poznámka
:: .ok ::