Písemná aukce 19 / Největší zájem
2664
1948-59 GOLD COAST + BASUTOLAND sestava 2ks dopisů s bohatou frankaturou, 1x letecká obálka, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
2692
1956 sestava 3ks celistvostí s bohatými frankaturami, adresováno do ČSR, 2x jako R dopis, 1x pohlednice - zajímavé reálfoto obchodníka v Kábulu; vše zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2716
1876 dopisnice s vytištěnou známkou 1Sen modrá, sestava 4ks, 2x I.typ (z tiskárny papírových platidel), 2x II.typ (z tiskárny ministerstva financí), čistá raz., stopy pošt. provozu, kat. Ascher č.12
Vyvolávací cena: Kč
2723
1935 Let-dopis zaslaný do ČSR, vyfr. zn. Mi.188-191, 180, 162, DR Malacca/ 19.Oc.35, příchozí DR Vsetín/ 3.XI.35; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2725
1949 R+Let dopis (FDC) zaslaný do ČSR vyfr. zn. Mi.77-80, DR Ipoh East 10.Oct.49, vzadu několik tranzitních razítek; lehký přehyb
Vyvolávací cena: Kč
2731
1936-37 2x dopis do ČSR, 1x jako R, pěkné frankatury, sběratelská korespondence, DR Bondowoso/ 31.7.36 a 11.1.37, slabě čitelná ale lehká razítka, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2736
1916 pohlednice thajské dívky zaslaná do Švýcarska, vyfr. zn. Mi.113, DR Bangkok 28.3.16
Vyvolávací cena: Kč
2741
1967-69 sestava 5ks prošlých FDC z roku 1967 + 5ks služebních frankovaných dopisů poštovní správy Cookových ostrovů, vše adresováno do ČSR; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2744
1997 R dopis do ČR, vyfr. zn. Mi.155, 237, 275, 294, DR Alfred Faure Crozet TAAF/ 5.12.1997, kašet, vzadu přích. Uherský Brod/ 13.1.98, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2748
1997 R-dopis do ČR, vyfr. zn. Mi. 145, 154, 246, 277, 3??, DR Dumont D'Urville T.Adelie TAAF/ 30.10.1997, vzadu přích. Uherský Brod, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2764
1903 Šumava, sestava 2ks pohlednic, obrazové koláže, Čertovo jezero, U Prokopa, tunel, Černé jezero, pavilon; DA, prošlé, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2774
1898 Rumburk (Rumburg) - litografická koláž, nádraží; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2778
1902 Frýdlant nad Ostravicí - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, skvrny po oxidaci
Vyvolávací cena: Kč
2785
1910 Lužice (Luschitz) - 3okénková, hostinec, nádraží, náves; prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2804
1945 Sušice - sestava 7ks pohlednic dokumentujících osvobození města armádou USA; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2815
1898 Litoměřice (Leitmeritz) - zimní pohled, litografická koláž, bruslení; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2819
1905 Záluží u Litvínova (Maltheuern) - litografická koláž, škola, důl, továrna; DA, prošlá, odřené rohy, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2826
1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická koláž, MELČ (Meltsch); DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2831
1905 Moravská Ostrava - místní nádraží, tramvaj; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2836
1903 Plzeň - litografická koláž, ulice, tramvaj, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2838
1900 Plzeň - restaurace U Knoblochů, koláž; DA, neprošlá, vzadu popsaná, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2844
1901 Prachatice (Prachatitz) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2850
1898 Hranice na Moravě ( Mähr. Weisskirchen) - litografická koláž, lázně Teplice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2851
1918 Přerov - koláž, kolportér, uvnitř novin skládačka s fotkami z města; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2864
1910 Šumperk (Mähr. Schönberg) - 5okénková, dřevěné baráky; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2868
1902 Ústí nad Labem - litografie, přístav; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2869
1901 Česká Třebová - koláž čtyřlístek, 4 záběry města; DA, prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2880
1905 ZNOJMO (Znaim) - upomínka na německou kulturu zářicí a zuřící dne 26. listopadu 1905 proti Besednímu domu ve Znojmě, pohled na dům s rozbitými okny; prošlá, stržená známka, reparované natržení v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2882
1932 Znojmo (Znaim) - Schufinsky, Znaimer Postkarte Nr.4, litografie, plovárna na Dyji; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2885
1910 Brno - koláž, dáma v klobouku, budova Českého národního divadla; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2895
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - 2okénková, dostihové závodiště, lidé, jezdec na koni; DA, prošlá, odřené růžky, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2898
1900 Police nad Metují - vlak na nádraží, tunel; DA, nepoužitá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2915
1913 indiánské děvče kmene Cree na koni, barvené, prošlé s vylepenou zn. Parcel Post 1c na obrazové straně; odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
2921
1910 vzlet aviatika ing. Kašpara, 2okénková, foto aviatika; nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2925
1918? rakouský hydroplán se skupinou vojáků, fotopohled, neprošlé, bez textu
Vyvolávací cena: Kč
2926
1920 Avia čs. vojenské letadlo se stojícícm důstojníkem při projevu, tónovaný fotopohled, neprošlé, bez textu
Vyvolávací cena: Kč
2929
1913 železniční vojsko, 3okénková, parní lokomotivy, vojáci; prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2932
1916 Feld-Telegraphen-Station, skupina vojáků s vybavením telegrafní stanice, tištěná čb pohlednice, prošlá přes FP; menší natržení v levém okraji a omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
2934
1919 legie, sestava 4ks pohlednic, razítka 1. střelecký pluk Jana Husi, 7. rota, 3x ořezané
Vyvolávací cena: Kč
2936
1946 DUPAL Mil.:Němci v karikatuře, soubor 5ks pohlednic v původní obálce; VF, odřené růžky, natržená obálka
Vyvolávací cena: Kč
2937
1939 Petržalka u Bratislavy, bunkr a protitanková překážka; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2942
1933 důstojník v uniformě jednotek SA, fotoateliér München, čb. fotopohled
Vyvolávací cena: Kč
2947
1938 WIEN - koláž s hákovým křížem jako vycházející slunce, prošlá; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2949
1939 Litvínov - Oberleutensdorf (okr. Most), čb., koláž Adolf Hitler Platz a slunce se svastikou, prošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2951
1939 propagační pohlednice, koláž, portrét Hitlera, heslo Ein Volk, ...; VF, neprošlá, pamětní razítko, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2952
1940 MOST (Brüx) - Školní ulice vyzdobená vlajkami se svastikou, čb. pohlednice, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2953
1940 Hitler v Lotrinsku; VF, prošlá, vzadu smíšená frankatura, DR Chateau-Sallins Moselle 15.8.40, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2965
1921 JUDAIKA, cestou do synagogy, vydal Novotný a Bartošek, Mukačevo; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2970
1938 ATLETIKA, propagační pohlednice, reprodukce plakátu sportovců Katalánska s výzvou pořádati sportovní slavnosti ve prospěch republikánského vojska; VF, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč