Písemná aukce 19 / Pohlednice / Místopis
2819
1905 Záluží u Litvínova (Maltheuern) - litografická koláž, škola, důl, továrna; DA, prošlá, odřené rohy, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2820
1907 Butovice (Botenwald) - 4okénková, hospoda, škola; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2821
1914 Suchdol nad Odrou (Zauchtel) - 5okénková, nádraží, továrna; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2822
1922 Veřovice - 4okénková, škola, hasičská zbrojnice, hostinec, nádraží; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2823
1914 Milovice, vojenský tábor a střelnice, čb 2-okénková, prošlá PP s cenzurou, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2826
1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická koláž, MELČ (Meltsch); DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2829
1899 Moravská Ostrava - 4okénková koláž, horník v uniformě, Důl Hlubina; DA, prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2830
1921 Moravská Ostrava - manifestace sociálně demokratických bezvěrců, na balkóně referuje churavý soudruh; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2831
1905 Moravská Ostrava - místní nádraží, tramvaj; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2832
1940 Svinov (Schönbrunn) - 4-záběrová, kostel, škola, ulice; prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2833
1900 Holice - 3okénková, škola, záložna, nádraží; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2836
1903 Plzeň - litografická koláž, ulice, tramvaj, tlačeno, zlaceno; DA, prošlá, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2837
1900 Plzeň - restaurace Ferdinanda císaře, lidé; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2838
1900 Plzeň - restaurace U Knoblochů, koláž; DA, neprošlá, vzadu popsaná, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2839
1914 Plzeň - Volbrechtova restaurace, 2okénková, interiér, letní zahrádka, lidé; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2841
1898 Brandýs nad Labem - předběžná pohlednice, tisk na korespondenčním lístku s hodnotou 2Kr, litografická koláž; DA, prošlá, velmi lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2843
1898 ČESKÉ ŽLEBY (Böhmisch Röhren) - litografická koláž; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2844
1901 Prachatice (Prachatitz) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2847
1900 Prostějov - litografie, náměstí; DA, prošlá, odřené rohy, skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2850
1898 Hranice na Moravě ( Mähr. Weisskirchen) - litografická koláž, lázně Teplice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2851
1918 Přerov - koláž, kolportér, uvnitř novin skládačka s fotkami z města; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2853
1915 Břasy - továrna; prošlá, známka s perfinem kat. Maxa M2 Montan und Industriewerke, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2854
1916 Rokycany - 3okénková, sokolovna, interiéry, kulečník; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2855
1908 Slatina nad Zdobnicí - nádraží, hostinec, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2857
1906 Lomnice nad Popelkou - nádraží, kolejiště, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2858
1917 Turnov - 4okénková, náměstí; nepoužitá, lehká skvrna v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
2859
1900 Ruda nad Moravou (Eisenberg) - litografická koláž, papírna, nádraží; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2860
1899 Sobotín (Zöptau) - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2861
1900 Staré Město (Mähr. Altstadt) - děti na náměstí, zelený odstín; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2864
1910 Šumperk (Mähr. Schönberg) - 5okénková, dřevěné baráky; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2865
1912 Šumperk (Mähr. Schönberg) - koláž germánský bojovník; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2866
1903 Jistebnice - litografická koláž, pošta, pivovar; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2868
1902 Ústí nad Labem - litografie, přístav; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2869
1901 Česká Třebová - koláž čtyřlístek, 4 záběry města; DA, prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2871
1933 Vsetín - Horní náměstí, lidé, automobily; prošlá, stržená známka, protlačené SR
Vyvolávací cena: Kč
2878
1913 Hostim (Hösting) - 6-okénková, zámek, mlýn, lesní úřad; odřený horní okraj
Vyvolávací cena: Kč
2880
1905 ZNOJMO (Znaim) - upomínka na německou kulturu zářicí a zuřící dne 26. listopadu 1905 proti Besednímu domu ve Znojmě, pohled na dům s rozbitými okny; prošlá, stržená známka, reparované natržení v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2881
1900 Znojmo (Znaim) - litografická koláž s dubovou ratolestí, verlag Bundes der Deutschen Südmährens; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2882
1932 Znojmo (Znaim) - Schufinsky, Znaimer Postkarte Nr.4, litografie, plovárna na Dyji; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč