Písemná aukce 19 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
2843
1898 ČESKÉ ŽLEBY (Böhmisch Röhren) - litografická koláž; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2844
1901 Prachatice (Prachatitz) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2847
1900 Prostějov - litografie, náměstí; DA, prošlá, odřené rohy, skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2850
1898 Hranice na Moravě ( Mähr. Weisskirchen) - litografická koláž, lázně Teplice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2851
1918 Přerov - koláž, kolportér, uvnitř novin skládačka s fotkami z města; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2853
1915 Břasy - továrna; prošlá, známka s perfinem kat. Maxa M2 Montan und Industriewerke, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2854
1916 Rokycany - 3okénková, sokolovna, interiéry, kulečník; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2855
1908 Slatina nad Zdobnicí - nádraží, hostinec, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2857
1906 Lomnice nad Popelkou - nádraží, kolejiště, lidé; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2858
1917 Turnov - 4okénková, náměstí; nepoužitá, lehká skvrna v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
2859
1900 Ruda nad Moravou (Eisenberg) - litografická koláž, papírna, nádraží; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2860
1899 Sobotín (Zöptau) - litografie, celkový pohled; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2861
1900 Staré Město (Mähr. Altstadt) - děti na náměstí, zelený odstín; DA, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2864
1910 Šumperk (Mähr. Schönberg) - 5okénková, dřevěné baráky; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2865
1912 Šumperk (Mähr. Schönberg) - koláž germánský bojovník; prošlá, odřené rohy, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2866
1903 Jistebnice - litografická koláž, pošta, pivovar; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2868
1902 Ústí nad Labem - litografie, přístav; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2869
1901 Česká Třebová - koláž čtyřlístek, 4 záběry města; DA, prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2871
1933 Vsetín - Horní náměstí, lidé, automobily; prošlá, stržená známka, protlačené SR
Vyvolávací cena: Kč
2878
1913 Hostim (Hösting) - 6-okénková, zámek, mlýn, lesní úřad; odřený horní okraj
Vyvolávací cena: Kč
2880
1905 ZNOJMO (Znaim) - upomínka na německou kulturu zářicí a zuřící dne 26. listopadu 1905 proti Besednímu domu ve Znojmě, pohled na dům s rozbitými okny; prošlá, stržená známka, reparované natržení v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2881
1900 Znojmo (Znaim) - litografická koláž s dubovou ratolestí, verlag Bundes der Deutschen Südmährens; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2882
1932 Znojmo (Znaim) - Schufinsky, Znaimer Postkarte Nr.4, litografie, plovárna na Dyji; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2884
1905 Brno - Pekařská ulice, prostor před nemocnicí; DA, prošlá v roce 1907, odřený roh
Vyvolávací cena: Kč
2885
1910 Brno - koláž, dáma v klobouku, budova Českého národního divadla; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2886
Královo Pole - Mojmírovo náměstí, pohled od ústí Chaloupkovy a Malátovy ulice, lidé; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2887
1910 Královo Pole (Königsfeld) - 3okénková, nádraží, koupaliště; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2889
1915 Měnín - 4okénková, lidé, obchod, kostel, škola, četnická stanice; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2890
1909 Františkovy Lázně (Franzensbad) - sestava 4ks pohlednic, ulice, hotel; 3x prošlá, 1x velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2891
1931 Mariánské Lázně, letiště, čb, poštovně použité, vyfr. zn. Pof.L7 + L8, rámečkové DR Mariánské Lázně Letiště/ 28.V.31, přích. Praha Letiště/ 28.V.31, foto E.Elster, zachovalé, oboustranně použitelné
Vyvolávací cena: Kč
2892
1898 Aš (Asch) - litografická koláž, zelený odstín; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2893
1900 Aš (Asch) - secesní pohlednice, notový zápis; DA, nepoužitá, reparované natržení v dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2894
1933 Karlovy Vary, letiště, barevná kreslená pohlednice, letištní budova z výšky, poštovně použité, vyfr. zn. Pof.L7 + L8, rámečkové DR Karlovy Vary Letiště/ 14.VI.33, tranz. PRAHA 82-Letiště, přích. Hlinsko v Čechách/ 14.VI.33, razítko restaurace, dobře zachovalé, oboustranně použitelné
Vyvolávací cena: Kč
2895
1901 Karlovy Vary (Karlsbad) - 2okénková, dostihové závodiště, lidé, jezdec na koni; DA, prošlá, odřené růžky, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2896
1908 Karlovy Vary, koláž tabule, Vřídlo, kolorované, prošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2897
1934 Karlovy Vary, letiště (letištní budova a letadla), čb, pošt. použité, známka nalepena vpředu Pof.L9, 2x rámečkové razítko Karlovy Vary Letiště/ 14.VII.34, tranz. Praha 82 Letiště/ 14.VII.34, mimořádné, použitelné oboustranně, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2898
1900 Police nad Metují - vlak na nádraží, tunel; DA, nepoužitá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2900
1913 Svitavy (Zwittau) - koláž poštovní průvodka, přilepeno leporelo s pohledy na město; prošlá, vzadu skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2903
+17
1894 Luhačovice, obrázková publikace Kurort Luhatschowitz in Mähren, 12 pohlednicových obrázků, krátký úvod v němčině, vydáno ve Vídni, formát 12x17cm, mimořádně pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
2905
1910 Luhačovice - koláž poštovní poukázka, celkový pohled; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2906
1910 Luhačovice - poštovní doručovatel s brašnou, uvnitř skládačka s fotkami z lázni; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč