Písemná aukce 19 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
2759
1898 Krkonoše (Riesengebirge) - litografická koláž; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2760
1900 Krkonoše (Riesengebirge) - litografická koláž; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2761
1905 Krkonoše - litografická koláž, květy, budovy na Sněžce; DA, prošlá, malý lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2763
1898 Šumava, Prokopův penzionát, veršovaný text; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2764
1903 Šumava, sestava 2ks pohlednic, obrazové koláže, Čertovo jezero, U Prokopa, tunel, Černé jezero, pavilon; DA, prošlé, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2768
1905 Klobouky u Brna, barevná kolážová lito, 3-záběrová, DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2770
1903 Lednice - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, vzadu v rozích podlepeno
Vyvolávací cena: Kč
2771
1921 Starovičky - 5okénková, kostel, škola, obchod; prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2772
1900 Vranovice (Branowitz) - 2okénková litografie, lidé v krojích, poštovní úřad; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2773
1898? České Budějovice, čb koláž, pivovar a pivovarnictví, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2774
1898 Rumburk (Rumburg) - litografická koláž, nádraží; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2775
1895 RUMBURK (Rumburg) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2776
1897 Varnsdorf - nacionalistická německá propaganda, alegorie, vyhánění českého lva z pohraničí, litografie, vydal Strache, Warnsdorf; DA, neprošlá, vpředu popsaná, německý text, výborná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
2778
1902 Frýdlant nad Ostravicí - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, skvrny po oxidaci
Vyvolávací cena: Kč
2780
1940 Palkovice - 4-záběrová, škola, prodejna tabáku, poštovní úřad, kino Slavia, lidé; prošlá, lehký lom v růžku, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2782
1930 Střítež - 6-okénková, škola, obchod, hostinec, nádraží; prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2785
1910 Lužice (Luschitz) - 3okénková, hostinec, nádraží, náves; prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2786
1899 Pětipsy (Fünfhunden) - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2788
1902 Heřmanův Městec, reálfotopohlednice, trafika na Staré poště, prošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2789
1898 Lázně Jeseník (Gräfenberg) - litografická koláž, Vincenz Prießnitz; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2790
1898 LIPOVÁ-LÁZNĚ (Bad Lindewiese) - litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2791
1900 Jihlava (Iglau) - litografická koláž, dívka v kroji, plavecká škola; DA, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2792
1900? Jihlava (Iglau) - reprodukce vývěsní tabule; DA, prošlá v roce 1912, odřené okraje
Vyvolávací cena: Kč
2795
1897 Jindřichův Hradec - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2796
1902 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografická koláž, znak, tlačená; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2797
1899 ČESKÝ TĚŠÍN / CIESZYN (Teschen) - litografie, most; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2799
1919 BEZDĚKOV - 2okénková, hostinec, pivovar, lidé; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2800
1902 Kašperské Hory (Bergreichenstein) - litografická koláž; DA, prošlá, vzadu skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2801
1906? Klatovy - litografická koláž, tlačená; DA, prošlá v roce 1912, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2803
1899 KLATOVY (Klattau) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2804
1945 Sušice - sestava 7ks pohlednic dokumentujících osvobození města armádou USA; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2807
1900 HULÍN (Hullein) - 3-záběrová koláž, nádraží, restaurace, interiér; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2809
1930 Slížany - 5okénková, obchod, škola, hostinec; prošlá, částečně stržená známka, vzadu skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2810
1899 Záhlinice - 4okénková koláž, pivovar, hostinec; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2811
1936 Hodkovice nad Mohelkou - slavnostní pochod mladých mužů; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2812
1899 Liberec (Reichenberg) - náměstí, lidé, tramvaj, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2813
1904 Vratislavice nad Nisou (Maffersdorf) - zimní pohled, litografická koláž; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2815
1898 Litoměřice (Leitmeritz) - zimní pohled, litografická koláž, bruslení; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2818
1909 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, reparované natržení v horním okraji, lehký šikmý lom, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč