Písemná aukce 19 / Pohlednice / Motiv / Spolky, sdružení, cechy

68127 - 1898 Matice školská, celina 2kr (Böhm.) s přítiskem z j
1898 Matice školská, celina 2kr (Böhm.) s přítiskem z jubilejní výstavy; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
69707 - 1913 pochod templářů, Denver 1913, 3ks čb. pohlednic vel
1913 pochod templářů, Denver 1913, 3ks čb. pohlednic velkého formátu 20x13 cm; prošlé, částečně poškozeno lomy, natržení, smyté zn. atd., přesto velmi zajímavé!
Vyvolávací cena:
69131 - 1935 Sjezd katolíků ČSR, Praha 1935, 2ks pohlednic velké
1935 Sjezd katolíků ČSR, Praha 1935, 2ks pohlednic velkého formátu, neprošlé; zachovalé
Vyvolávací cena:
69848 - 1917 Deutsche Art, postava muže s mečem, zlacená litograf
1917 Deutsche Art, postava muže s mečem, zlacená litografie, verlag Deutscher Schulverein; prošlá, vzadu propagační nálepka, lehká vrása při levém okraji, vzadu stopa po přilepení, lehké odření v levém okraji
Vyvolávací cena: