Písemná aukce 21 / Pohlednice / Motiv / Malé sestavy

77373 - 1898-16 sestava 6ks pohlednic s portréty osobností a j., (
1898-16 sestava 6ks pohlednic s portréty osobností a j., (4x FJI), 1x pozdrav z manévrů u Tábora 1913, 1x Hindenburg a Görlitz, 1x hranice 3 císařství (císařové, peníze a frankatura 3 různými známkami), 2x tlačené a zlacené, vše použité, většinou zachovalé, zajímavé, doporučuji vidět
Vyvolávací cena:
79805 - 1900-20 sestava 9ks pohlednic, litografie, prasátka, komin
1900-20 sestava 9ks pohlednic, litografie, prasátka, kominík, anděl, sněhulák aj., část zlaceno a tlačeno, prošlé, standardní kvalita, sběratelsky zajímavé
Vyvolávací cena: