Písemná aukce 21 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky
3645
1885-?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené středy, 1x menší stopy stáří a drobné poškození okraje (umírající sv. Metoděj), 1x bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3646
19?? obrázek č.80, sv. Josef nese svaté dítě, barevné, zlacené, tisk Chrudim, jeden růžek stopy vody, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3647
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené středy, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3648
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené postavy (sv. Alois, sv. Terezie), německé texty, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3649
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené postavy (sv. Františka, sv. František), německé texty, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3650
19?? sestava 3ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, 3x lito, 1x umírání sv. Metoděje, 1x Madona, 1x ?, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3651
1924-?? sestava 3ks svatých obrázků, 2x barevné, 1x čb, ozdobné okraje, tlačené, ražené, 2x zlacené, 2x lito, 1x Hora Matky Boží v Králíkách, 1x Rodička Boží ve Sloupě, 1x ?, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč