Písemná aukce 21 / Ostatní sběratelské obory / Svaté obrázky

78007 - 1885-?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové
1885-?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené středy, 1x menší stopy stáří a drobné poškození okraje (umírající sv. Metoděj), 1x bezvadné
Vyvolávací cena:
78012 - 19?? obrázek č.80,  sv. Josef nese svaté dítě, barevné
19?? obrázek č.80, sv. Josef nese svaté dítě, barevné, zlacené, tisk Chrudim, jeden růžek stopy vody, zachovalé
Vyvolávací cena:
78006 - 19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okr
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené středy, pěkné
Vyvolávací cena:
78009 - 19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okra
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené postavy (sv. Alois, sv. Terezie), německé texty, pěkné
Vyvolávací cena:
78008 - 19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okra
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené postavy (sv. Františka, sv. František), německé texty, pěkné
Vyvolávací cena:
78011 - 19?? sestava 3ks svatých obrázků,  barevné, ozdobné okr
19?? sestava 3ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, 3x lito, 1x umírání sv. Metoděje, 1x Madona, 1x ?, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
78010 - 1924-?? sestava 3ks svatých obrázků, 2x barevné, 1x čb,
1924-?? sestava 3ks svatých obrázků, 2x barevné, 1x čb, ozdobné okraje, tlačené, ražené, 2x zlacené, 2x lito, 1x Hora Matky Boží v Králíkách, 1x Rodička Boží ve Sloupě, 1x ?, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: