Písemná aukce 21 / Ostatní sběratelské obory
3644
1881 LÍMUZY (okr. Kolín), ve prospěch Národního divadla, růžový papír, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3645
1885-?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené středy, 1x menší stopy stáří a drobné poškození okraje (umírající sv. Metoděj), 1x bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3646
19?? obrázek č.80, sv. Josef nese svaté dítě, barevné, zlacené, tisk Chrudim, jeden růžek stopy vody, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3647
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, krajkové okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené středy, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3648
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené postavy (sv. Alois, sv. Terezie), německé texty, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3649
19?? sestava 2ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, litografické vlepené postavy (sv. Františka, sv. František), německé texty, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3650
19?? sestava 3ks svatých obrázků, barevné, ozdobné okraje, tlačené, zlacené, 3x lito, 1x umírání sv. Metoděje, 1x Madona, 1x ?, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3651
1924-?? sestava 3ks svatých obrázků, 2x barevné, 1x čb, ozdobné okraje, tlačené, ražené, 2x zlacené, 2x lito, 1x Hora Matky Boží v Králíkách, 1x Rodička Boží ve Sloupě, 1x ?, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3652
1941 DIPLOM Za zimní pomoc, průvodní dopis, suchá pečeť, přeloženo, přiložena papírová medaile, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3653
1891 DOPISNÍ PAPÍRY sestava 2ks dopisních papírů s hlavičkami města Berlína, různé, popsané, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3654
1909 LODĚ jídelní lístek z parníku Kaiserin Auguste Victoria, dne 3.JUL.1909, barevná litografie, křížem přeloženo, formát A5, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
3655
1929 DOPRAVA / LODĚ lodní lístek na loď Berengaria (Imperator), v provozu 1920-1946, linka Cherbourg–New York, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3656
1914 MILITARIA německá ponorka, plakát formátu 34x25cm, schéma s popisem, německý text, svisle přeloženo
Vyvolávací cena: Kč
3661
1880 POŠTOVNÍ HISTORIE ruční pevné razítko s nápisem C.a K. Telegrafní stanice PŘIBISLAU a dtto v němčině, používané, nepoškozeno
Vyvolávací cena: Kč
3662
1880 POŠTOVNÍ HISTORIE ruční pevné razítko s orlicí a erbem s nápisem C.a K. Telegrafní stanice PŘIBISLAU a dtto v němčině, hodně používané, prasklé držadlo
Vyvolávací cena: Kč
3663
1880 POŠTOVNÍ HISTORIE ruční pevné razítko s orlicí a nápisem K.u.K. Postamt PŘIBISLAU, používané, neporušené
Vyvolávací cena: Kč
3664
1930-80 POTRAVINOVÉ LÍSTKY pekařství Špaček, Tuchlovice, 9-blok; stravenky Státní statek Žatec, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3665
1915-21 POTRAVINOVÉ LÍSTKY sestava 11ks různých lístků, některé částečně stříhané, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3666
1949 SOKOL Třetí vánoční sokolská koleda, destičky s 10ks přetiskových příspěvkových nálepek pro stavbu nové sokolovny v Třebíči, pěkný stav, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
3667
1890 ŽERTOVNÁ BANKOVKA autor Josef ŠVÁB, 1000 zlatých, formát 14,5x10cm, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3668
1890 ŽERTOVNÁ BANKOVKA autor Josef ŠVÁB, 1000 zlatých, formát 19x12cm, příčný sklad
Vyvolávací cena: Kč
3669
1900-30 AVIATIKA soubor negativů na skleněných deskách, různé rozměry obrázků, letadla, detaily letadel, letecké havárie, menší část skleněných desek je v pozitivu - obrázky z počátků aviatiky, balóny, vzducholodě apod. velmi zajímavé, doporučujeme prohlídku, uloženo v krabici od bot
Vyvolávací cena: Kč
3670
1895 JUDAIKA Praha, Staronová synagoga, foto zadní části z Maiselovy ulice, nalepeno na kartónu, není pohlednice, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3671
1915 MILITARIA havárie letadla u polského města Dębica, Oblt. Körber, 2x fotografie 11x6cm, nalepeno na kartónu
Vyvolávací cena: Kč
3672
1930 MILITARIA čs. armáda, dělostřelecká munice s popisem, formát 17x11,5cm, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3673
1935 MILITARIA čs. armáda, závěrečné společné cvičení s letci francouzské armády, formát 17x13cm, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3674
1944? PROPAGANDA / FAŠISMUS, 2x tištěná fotografie H.Hoffmanna, čb, Gramofonový koncert v přírodě, Granátníci táhnou na východě ..., formát větší A5, německo - český popis, KVP
Vyvolávací cena: Kč
3675
1944? PROPAGANDA / FAŠISMUS, 2x tištěná fotografie H.Hoffmanna, čb, Slavnostní den matek v Berlíně, Na bojišti jižně od Charkova, německo - český popis, formát větší A5, KVP
Vyvolávací cena: Kč
3676
1931 SPORT foto A5, Čs. hokejové mužstvo na mistrovství světa v polské Krynici, na rubu polská známka s příležitostným razítkem, drobné skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3677
1878 světová výstava Paříž 1878, kabinetní foto upoutaného balónu používaného pro přepravu pošty v obležené Paříži 1871, pochází z exponátu p. Krajíce (obležení Paříže), formát 10x16cm, podlepeno kartónem
Vyvolávací cena: Kč
3678
1880 fotografie pražských dragounů, formát 14x10,5cm, ateliér Adler, Praha, zaskleno v rámu
Vyvolávací cena: Kč
3679
1885 optický klam, dívky se psem jako lidská lebka, formát 6,5x11cm, podlepeno kartónem, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3680
1890 fotografie pražských dragounů, formát 17x12,5cm, ateliér Adler, Praha, zaskleno v rámu
Vyvolávací cena: Kč
3681
1890? ALEXANDER III. (1845–1894), předposlední ruský car, foto na kartónu, formát 11x17cm, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3682
1890? České Budějovice, biskup s kapitulou, formát 29x20cm, ateliér Wildt České Budějovice, podlepeno kartónem, poškozené okraje kartónu
Vyvolávací cena: Kč
3683
19?? snímek posádky letadla Dr. Simmera a Dr. Schulteho před leteckou expedicí Berlin - Afrika, letadlo typu Puss Moth, německý popis vzadu, Atlantic Photo GmbH Berlin, formát 16x11cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3684
1900 dítě s dřevěným koníkem, kabinetní fotografie, formát 6,5x11cm, ateliér Schiller, Wien, podlepeno lepenkou
Vyvolávací cena: Kč
3685
1900 dítě v kočárku, kabinetní fotografie, formát 16x11cm, ateliér Fleischmann, Linz, podlepeno lepenkou
Vyvolávací cena: Kč
3686
1905 REACH ZIKMUND foto poslední jízdy koňské dráhy přes Karlův most 12.5.1905, na rubu razítko firmy - pozdější předloha pohlednice, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3687
1914 slavnostní přísaha čs. legionářů, Sofijské náměstí, Kyjev, formát 40x30cm, ateliér Fotolegie, Praha, lehce odřené okraje
Vyvolávací cena: Kč
3688
1918 3ks letecké foto, 2x zakreslovací mapa vzdušného průzkumu (Piava), 1x letecký snímek pozice protivníka, vzadu razítko útvaru K.u.K. Fliegerkompagnie Nr. 38 a ručně připsána jména pilotů, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3689
1918 menší fotografie rodičů s dětmi, vzadu razítko K.u.K. Luftschifferabteilung/Flugpark No.13, ručně připsáno Anton Pakosta, VELKÁ BÍTEŠ č. 78, pilot? zlomený roh a zaoblené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3690
1920 TGM na přehlídce v Praze, formát 40x30cm, ateliér Fotolegie, Praha, lehce odřené okraje
Vyvolávací cena: Kč
3691
1925 dítě v kočárku, kolorovaná fotografie rozměru 18x22cm, zajímavé zpracování fota i typ kočárku, vhodné i pro zarámování, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3692
1931 EXLIBRIS příležitostné vydání exlibris, obsahuje exlibris Dr. Scheiner (velký formát!!), autor Alfons MUCHA, název Pardubický perník pro účastníky zájezdu českých exlibristů, vydal Spolek sběratelů a přátel exlibris, Praha, dobrý stav, chybí exlibris č.1 - autor Silovský
Vyvolávací cena: Kč
3693
1967 BALÁŽ Jozef (*1923): Epilog 2, autorský tisk 98/200 s podpisem, dřevoryt, 32x21, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3694
1967 BOMBOVÁ Viera (*1932): Nocturno, autorský tisk 98/200 s podpisem, sítotisk, 22x29, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3695
19?? BOUDA Cyril (1901–1984), 2x litografie z cyklu "Milenci", velikost obrazové části 14,5x21,5cm, ruční papír, signované, lehké lomy v dolním růžku, pěkné, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
3696
19?? BOUDA Cyril (1901–1984), litografie z cyklu "Duch", velikost obrazové části 14,5x21,5cm, ruční papír, signované, 1x vzadu skvrna (nemá vliv na obraz), pěkné, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
3697
1942 FISCHEROVÁ-KVĚCHOVÁ Marie (1894–1984): Děti, akvarel, 30x22cm, zaskleno v rámu, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3698
1967 GERGELOVÁ Viera (1930-2005): Konfigurace, autorský tisk 98/200 s podpisem, litografie, 14,5x21,5, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3699
1966 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, autor poštovních známek, vícebarevný grafický list, Indián kmene Dakotů (návrh zn. Pof.1541), signováno, 17x25cm
Vyvolávací cena: Kč
3702
1966 KELLENBERGER Lubomír (1921-1971): Pod jabloní, autorský tisk 95/200 s podpisem, litografie, 18x33, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3703
1966 LEBIŠ Jan (1931-1996): Pod jabloní, autorský tisk 98/200 s podpisem, dřevoryt, 21x31, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč
3704
1919? MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner, k tomu pohlednice s Scheinerovým portrétem, obojí nepoužité, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3705
1920? MUCHA Alfons (1860–1939): Studie, dobová autotypie, velikost tiskové plochy 10x15cm, krátká natržení v okrajích (9mm)
Vyvolávací cena: Kč
3706
1907 MUCHA Alfons (1860–1939): V Senci na Chodsku, původní reprodukce z časopisu, velikost 20x28cm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3707
1921 NEJEDLÝ Otakar (1883–1957): Francouzská bojiště čs. legií, soubor 8ks reprodukcí formátu 35x21cm, úvodní text, adjustováno na listech A3, ochranné mezilisty, v původních deskách
Vyvolávací cena: Kč
3708
1987 ONDREIČKA Karol (1944–2003): Úl vášní, autorský tisk s podpisem, 12x18cm, zaskleno v rámu, lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3709
1966 SEDLÁK Emil (*1938): Stoupenec sexu, autorský tisk 99/200 s podpisem, dřevoryt, 21x25, původně součást Prvního alba grafických listů 1967 vydané členy Klubu grafiků
Vyvolávací cena: Kč