Písemná aukce 23 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
84730 - 1880 GOBELÍN  holandská práce, beduíni na poušti, rozm
+6
Jakost
1880 GOBELÍN holandská práce, beduíni na poušti, rozměr 150x50cm, zaskleno v rámu, zachovalý
Vyvolávací cena:
U:X
85237 - 1820 PANOVNÍCI  sestava 5ks ocelorytin, formát tisku 11x16
+2
Jakost
1820 PANOVNÍCI sestava 5ks ocelorytin, formát tisku 11x16cm, ocelorytiny, portréty evropských panovníků, František I., Friedrich Wilhelm (Prusko), Ferdinand VII: (Španělsko), Wilhelm I. (Würtemberg), Leopold (Bádensko), lehké skvrny
Vyvolávací cena:
U:O4
84690 - 1880? POŠTOVNÍ HISTORIE  rakouský poštovní úředník v
Jakost
1880? POŠTOVNÍ HISTORIE rakouský poštovní úředník v uniformě, ručně kolorovaná litografie, formát 15x20cm, zaskleno v rámu 25x31cm, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
U:X
86564 - 1880-1980 PRAHA  soubor grafik a pohlednic s motivem Praha -
+11
Jakost
1880-1980 PRAHA soubor grafik a pohlednic s motivem Praha - 8x ocelorytina (lehké skvrny), adjustováno na listech A4, vše v ploché kartónové krabici
Vyvolávací cena:
U:Z
86394 - 1924 SECESE  ozdobný výuční list, litografie, složeno d
+1
Jakost
1924 SECESE ozdobný výuční list, litografie, složeno do formátu 13x19cm, tvrdé desky, zachovalé, velmi dekorativní
Vyvolávací cena:
U:O5
85236 - 1905-30 sestava 8ks ex libris, obsahuje autory: Aleš, Kobli
+1
Jakost
1905-30 sestava 8ks ex libris, obsahuje autory: Aleš, Kobliha, Konůpek, Němec, Novák, Milín, Rytíř 2x, různé techniky, 2x skvrna, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A5
85404 - 1930? BRENDER?: Brno, celkový pohled, rytina, formát tisku
+1
Jakost
1930? BRENDER?: Brno, celkový pohled, rytina, formát tisku 30x21cm, nečitelný podpis, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A0
86562 - 1909-16 BOETTINGER Hugo (1880–1934), český kreslíř, gr
+1
Jakost
1909-16 BOETTINGER Hugo (1880–1934), český kreslíř, grafik a karikaturista, soubor 9ks kreseb, významé osobnosti, pohlednicový formát, v původní obálce, k tomu 3x Ex libris, 1x poškozeno (slepeno)
Vyvolávací cena:
U:A5
83538 - 1930 BOETTINGER Hugo (1880–1934): T. G. Masaryk, kresba na
Jakost
1930 BOETTINGER Hugo (1880–1934): T. G. Masaryk, kresba na ručním papíru, formát 14x22cm, autorův podpis, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
U:A4
86359 - 1924 HERMAN: akvarel, ozdobné svatební blahopřání s pod
Jakost
1924 HERMAN: akvarel, ozdobné svatební blahopřání s podpisy pro kpt. Jindřicha Biskupa, formát 36x46cm, autor prof. L. Herman, signatura L.H., poškozený pravý horní roh, přesto velmi pěkné, autentické
Vyvolávací cena:
U:X
84758 - 1943 KONŮPEK Jan (1883–1950): autorský tisk, signováno,
+1
Jakost
1943 KONŮPEK Jan (1883–1950): autorský tisk, signováno, formát 16x28cm, luxusní stav
Vyvolávací cena:
U:X
87996 - 1935 KOTAŠKA J.: 2x obraz na plátně (olej), formát 40x56
+1
Jakost
1935 KOTAŠKA J.: 2x obraz na plátně (olej), formát 40x56cm, portréty manželů Daleckých, DALECKÝ Rudolf (1906–1945), šéfpilot továrny AVIA, zákeřně zavražděn v době Pražského povstání, velmi zajímavá nabídka pro historiky letectví
Vyvolávací cena:
U:X
84756 - 1970? LHOTÁK Kamil (1912–1990): Balón nad hřištěm, au
Jakost
1970? LHOTÁK Kamil (1912–1990): Balón nad hřištěm, autorský tisk s podpisem, 11x18cm, hezké
Vyvolávací cena:
U:A3s|
84731 - 1920 OBROVSKÝ Jakub (1892–1949), malý plakát k Všesoko
+2
Jakost
1920 OBROVSKÝ Jakub (1892–1949), malý plakát k Všesokolskému sletu v Praze, program a sletové pokyny, offsetový tisk, přeloženo vodorovně na A4
Vyvolávací cena:
U:A3s|
84725 - 1920 OBROVSKÝ Jakub (1892–1949), plakát k Všesokolském
Jakost
1920 OBROVSKÝ Jakub (1892–1949), plakát k Všesokolskému sletu, tisk Neubert Smíchov, rozměr 200x140cm, pravděpodobně poslední takto zachovalý plakát, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:X
87694 - 1987 SCHMIDT Jindřich (1897–1984), Motýli, vzpomínková
Jakost
1987 SCHMIDT Jindřich (1897–1984), Motýli, vzpomínková publikace k nedožitým narozeninám J.Schmidta, vydal Klub filatelistů Kroměříž, v příloze 3 ocelorytiny z původních matric, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:O5
84662 - 1960? SCHMIDT Jindřich (1897–1984): Louny - brána, dřev
Jakost
1960? SCHMIDT Jindřich (1897–1984): Louny - brána, dřevoryt, autorský tisk s podpisem, 9x12cm, tvrdý papír, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A5
84661 - 1960? SCHMIDT Jindřich (1897–1984): Louny, dřevoryt, aut
Jakost
1960? SCHMIDT Jindřich (1897–1984): Louny, dřevoryt, autorský tisk s podpisem, 9x12cm, tenký papír, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A5
87695 - 1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986), ocelorytina k 400. výr
Jakost
1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986), ocelorytina k 400. výročí narození W.Shakespera, rytec L.Jirka, plocha tisku 25 x 33mm, signováno Svolinský, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A4
85240 - 1912 VÁCHAL Josef (1884–1969), Ex libris P. Kolínský, 7
Jakost
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969), Ex libris P. Kolínský, 7x9cm, koťata, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A4
85239 - 1915? VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 3ks barevných Ex
+2
Jakost
1915? VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 3ks barevných Ex libris, např. S. K. Neumann, hezké
Vyvolávací cena:
U:A4
85238 - 1915? VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 5ks čb Ex libris
+5
Jakost
1915? VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 5ks čb Ex libris, hezké
Vyvolávací cena:
U:A4