Písemná aukce 25 / Pohlednice / Místopis / Evropa / Itálie
3695
1910 ONEGLIA - sestava 2ks reklamních pohlednic, OLIO SASSO, litografie, zlacené, nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena: Kč