Písemná aukce 25 / Filatelie / Afrika / Severní a východní Afrika
1904 Mi.10, Eduard VII., hodnota 2Rp, krajový kus, vzadu částečný obtisk tiskové barvy, svěží, kat. 110€
Vyvolávací cena: Kč
3351
1907 Mi.33-41 Eduard VII., stopy po nálepkách, vpředu pěkné, kat. 110€
Vyvolávací cena: Kč
3352
1968 Mi.1-15 známky Seychelles s přetiskem B.I.O.T., kompletní série, pěkné, kat. 65€
Vyvolávací cena: Kč
3354
1895 dopisnice 3M do Berlína, dofr. zn. 1M 2x, DR ALEXANDRIE 17.I.95, příchod 28.I.95, poškozený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3355
1918 pohlednice vyfr. na obrazové straně italskými zn. 2c 2x + 1c, všechny s přetiskem "Colonia Eritrea", DR Asmara/ Eritrea/ 19.4.18, adresovaná do Brazile (!), vyznačeno doplatné, 3-řádkové cenzurní raz. "125/ Verificato/ Per censura/ Genova Posta Estera", příchozí DR Tajahy/ 14.JUL.1918 vpředu, zajímavá celistvost, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3356
1930 sestava 2ks pohlednic do ČSR, 1x jako R, DR ADDIS ABEBA, tranzitní razítko PORTSAID, příchod PRAHA, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3358
1902 DJIBOUTI Mi.34 přetisková na známce OBOCK, stopa po nálepce, kat. 70€
Vyvolávací cena: Kč
3379
1961-68 IFNI, SAHARA, RIO MUNI, GUINEA, FERNANDO POO sestava 57ks známek, hezké náměty, uloženo na výmětovém listu
Vyvolávací cena: Kč
3380
1937 Let-lístek do Itálie, vyfr. zn. Mi.198, 210, DR ASMARA 21.4.37, lehké skvrny, vzadu stopy po přilepení v albu
Vyvolávací cena: Kč
3383
1960 Mi.108-23 Alžběta II. + flora a fauna, kompletní série, pěkné, kat. 50€
Vyvolávací cena: Kč
3385
1948 Mi.417, Letecká známka s červeným přetiskem TERRE ADÉLIE, pěkné, kat. 55€
Vyvolávací cena: Kč
3386
1903 Mi.73 Fauna, koncová hodnota, zbytek nálepky, vzadu značky, kat. 95€
Vyvolávací cena: Kč
3395
1903 Mi.38-51 Eduard VII. + přetiskové, kompletní série 11+3 kusy, stopy po nálepkách, kat. 176€
Vyvolávací cena: Kč
3407
1936 dopis do Prahy vyfr. zn. Mi.140a a Španělsko Mi.621, 636, smíšená frankatura, DR MELILLA 15.SEP.36, cenzura, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3411
1948 FDC vyfr. zn. Mi.121 a 122, zaslaná jako R do USA, DR Khartoum 23.DEC.48, R-nálepka, tranzitní raz. New York 30.Dec. a příchod Columbia/ Registered/ 31.Dec.1948 vzadu, dekorativní, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3419
1896 Mi.36-39, Sultán Hämid ibn Thuwaini, koncové hodnoty 2R - 5R, u nás ojedinělý výskyt, kat. 105€
Vyvolávací cena: Kč
4704
1902-53 [SBÍRKY] menší sbírka na volných albových listech, obsahuje mj. známky s přetisky, emise Stříbrná svatba aj., kat. 180€
Vyvolávací cena: Kč
4706
1879-1952 [SBÍRKY] EGYPT, ETHIOPIA výběrový sešit A4, hodnotné známky, vysoký katalog
Vyvolávací cena: Kč
4707
1894-75 [SBÍRKY] ETHIOPIA, SUDAN, BURUNDI zajímavá sestava známek a aršíků, vše určeno a pečlivě popsáno, obsahuje hodnotné přetiskové známky, série apod., uloženo v 8-listovém zásobníku A4, kat. 3600€
Vyvolávací cena: Kč