Písemná aukce 25 / Ostatní sběratelské obory / Reklamní plakáty

95822 - 1945 AGITACE  sestava 3ks dobových plakátů, bombardovaná
1945 AGITACE sestava 3ks dobových plakátů, bombardovaná Praha, 30x47cm, 2x vyhláška, 30x41cm a 61x43cm, sklady, natrženo v rozích, mimořádně zajímavé
Vyvolávací cena:
94319 - 1940 CESTOVNÍ RUCH  reklamní plakát, podzim v ČaM, lovec
1940 CESTOVNÍ RUCH reklamní plakát, podzim v ČaM, lovecký motiv, autor Horák, česko - německý text, formát 59x84, lehce poškozený levý okraj
Vyvolávací cena:
95633 - 1974 FILMOVÉ PLAKÁTY  americký film Poutník a Dobrý voj
1974 FILMOVÉ PLAKÁTY americký film Poutník a Dobrý voják Chaplin, formát A3, autor Grygar, křížem přeloženo, vzadu popsaný, použitý, mírně omačkaný
Vyvolávací cena:
95626 - 1985 FILMOVÉ PLAKÁTY  britský film Tarzan, 2 kusy, formá
1985 FILMOVÉ PLAKÁTY britský film Tarzan, 2 kusy, formát A4 + A3, autor Ziegler 85, větší plakát vodorovně přeložený, dobře zachovalé, bez poškození
Vyvolávací cena:
95625 - 1988 FILMOVÉ PLAKÁTY  český film  Hoří, má panenko, 2
1988 FILMOVÉ PLAKÁTY český film Hoří, má panenko, 2 kusy, formát A4 + A3, autor V.Bidlo 64, větší plakát vodorovně přeložený, dobře zachovalé, bez poškození
Vyvolávací cena:
95630 - 1975 FILMOVÉ PLAKÁTY  český film Bouřlivé víno, 2 kus
1975 FILMOVÉ PLAKÁTY český film Bouřlivé víno, 2 kusy, formát A3 + A4, autor Váca, větší plakát středem přeložen, nepoužitý, bez poškození
Vyvolávací cena:
95631 - 1940 FILMOVÉ PLAKÁTY  český film Pelikán má alibi, ně
1940 FILMOVÉ PLAKÁTY český film Pelikán má alibi, německo - česká mutace, formát "nudle", autor Přibyl, složeno, nepoužitý, bez poškození
Vyvolávací cena:
95627 - 1980 FILMOVÉ PLAKÁTY  český film Postřižiny, formát A
1980 FILMOVÉ PLAKÁTY český film Postřižiny, formát A1, autor T. Pištěk, složeno na formát A4, pěkný, bez poškození, nepoužitý
Vyvolávací cena:
95629 - 1984 FILMOVÉ PLAKÁTY  český film Rozpuštěný a vypušt
1984 FILMOVÉ PLAKÁTY český film Rozpuštěný a vypuštěný, formát A1, autor Mavrov, složeno na formát A4, pěkný, bez poškození, nepoužitý
Vyvolávací cena:
94307 - 1938? MILITARIA  bojové odhodlání, muž a dítě, v pozad
1938? MILITARIA bojové odhodlání, muž a dítě, v pozadí silueta vojáka, tiskárna Neubert a synové, Praha, formát 81x111cm, složeno na formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena:
94326 - 1915 OBCHOD  Fr. Sablik - velkoobchod mořskými houbami, lo
1915 OBCHOD Fr. Sablik - velkoobchod mořskými houbami, lodě, život pod hladinou, potápěč, litografie, formát 50x64cm, přelepené českými nápisy, včetně soupisu zobrazených živočichů, zlomený roh
Vyvolávací cena:
94316 - 1930 OBCHOD  japonský reklamní plakát, insekticid EXTRA K
1930 OBCHOD japonský reklamní plakát, insekticid EXTRA "KATOL", štípaný bambus, formát 37x60, zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena:
93635 - 1902 PRŮMYSL  reklamní noviny fy L. SZENES, Vídeň, kamna
1902 PRŮMYSL reklamní noviny fy L. SZENES, Vídeň, kamna, petrolejové lampy aj., včetně novinového rukávu do Brezna (Breznóbánya), velmi hezké
Vyvolávací cena:
96857 - 1870 PRŮMYSL  zdobně tištěný 4-stránkový ceník kní
1870 PRŮMYSL zdobně tištěný 4-stránkový ceník knížecích Lichtenštejnských železáren v Adamově; luxusní stav
Vyvolávací cena:
95585 - 1935 PRŮMYSL / LETOV  katalog vojenské továrny na letadla
1935 PRŮMYSL / LETOV katalog vojenské továrny na letadla, Praha - Letňany, francouzský text, mnoho fotografií, technické údaje, vzadu i prezentace kajaků Letov, 20 stránek + desky a aluminiový přebal, zachovalé
Vyvolávací cena:
93448 - 1900? PRŮMYSL reklamní plakát na obráběcí stroje, fy K
1900? PRŮMYSL reklamní plakát na obráběcí stroje, fy Kirchner & Co. Leipzig, čb, formát 85x68cm, vícekráte přeloženo, mimořádně zachovalé, bez poškození
Vyvolávací cena:
94239 - 1912-37 SOKOL  plán cvičiště z r. 1912, 2x ceníky, mapa
1912-37 SOKOL plán cvičiště z r. 1912, 2x ceníky, mapa - perforace po archivaci
Vyvolávací cena:
94315 - 1938 SOKOL  propagační plakát, X. všesokolský slet, Pra
1938 SOKOL propagační plakát, X. všesokolský slet, Praha, chorvatsky, tisk Neubert, Praha, formát 62x93, dobrý stav
Vyvolávací cena:
93962 - 1938 SOKOL  reklamní plakát, Okresní záložna v Kojetín
1938 SOKOL reklamní plakát, Okresní záložna v Kojetíně, Sokoli, X. všesokolský slet, signatura ŽA, tisk UNIE Praha, formát 29x44cm, lepenkový papír, středem přeloženo, poškozeno v pravém okraji, podlepeno
Vyvolávací cena:
94243 - 1932 SOKOL  sletová výstava, Praha, formát A4, bezvadné
1932 SOKOL sletová výstava, Praha, formát A4, bezvadné
Vyvolávací cena:
94244 - 1926 SOKOL  sletový veletrh, Praha, formát A4, bezvadné
1926 SOKOL sletový veletrh, Praha, formát A4, bezvadné
Vyvolávací cena:
93963 - 1929 SOKOL  Sokolský slet, Orlová, Těšínsko, sokol, v p
1929 SOKOL Sokolský slet, Orlová, Těšínsko, sokol, v pozatí silueta továrny, signatura Henychová, tisk V. Neubert, Praha, formát 34x24cm, lepenkový papír, bezvadné
Vyvolávací cena:
94323 - 1938 SOKOL, ESPERANTO  propagační plakát, X. všesokolsk
1938 SOKOL, ESPERANTO propagační plakát, X. všesokolský slet, esperantsky, tisk UNIE Praha, formát 64x96cm, otřepy v levém okraji, krátké natržení v horním okraji
Vyvolávací cena:
94305 - 1942 SPORT / VODNÍ SPORTY  městské lázně Brno-Zábrdovi
1942 SPORT / VODNÍ SPORTY městské lázně Brno-Zábrdovice, formát 63x95cm, složeno na formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena:
94308 - 1952 TOTALITA  mírové slavnosti v Brně, Gottwaldovo údol
1952 TOTALITA mírové slavnosti v Brně, Gottwaldovo údolí, propagační plakát 59x82cm, složeno na formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena:
94306 - 1954 TOTALITA  propagační plakát 85x60cm, složeno na for
1954 TOTALITA propagační plakát 85x60cm, složeno na formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena:
94322 - 1938? VÝSTAVY  reklamní plakát, Mělník - krajinská vý
1938? VÝSTAVY reklamní plakát, Mělník - krajinská výstava, autor Kubašta, formát 59x84, ohyb v pravém horním rohu
Vyvolávací cena:
94324 - 1921 VÝSTAVY  reklamní plakát, Mezinárodní vzorkový ve
1921 VÝSTAVY reklamní plakát, Mezinárodní vzorkový veletrh, Praha, autor Karel Rélink, formát 66x52cm, otřepy v levém okraji
Vyvolávací cena:
94325 - 1921 VÝSTAVY  reklamní plakát, Mezinárodní vzorkový ve
1921 VÝSTAVY reklamní plakát, Mezinárodní vzorkový veletrh, Praha, tisk Neubert, Smíchov, formát 45x62cm, luxusní
Vyvolávací cena:
94314 - 1921 VÝSTAVY  reklamní plakát, Pražské vzorkové veletr
1921 VÝSTAVY reklamní plakát, Pražské vzorkové veletrhy, autor ???, formát 63x95, otřepy v pravém okraji
Vyvolávací cena:
94241 - 1937 ZBRANĚ  F. Dušek, Opočno, 2x ceníky, zachovalé
1937 ZBRANĚ F. Dušek, Opočno, 2x ceníky, zachovalé
Vyvolávací cena: