Písemná aukce 25 / Pohlednice / Motiv / Reklama
1900? Mattoni Giesshübler, skřítek s lahví, barevná litografie, vzadu reklamní přítisk, vydal Otto Maass & Sohn, Wien, není pohlednice, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
1910 Klášterní tajemství, likérka bří Eckelmannů, Krásné Březno (Schönpriesen), autor Schönpflug, vydal Carl Bellmann, Praha, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3759
1946 výstava 50 let kinematografu, VF, prošlá jako R, pestrá frankatura, PR PRAHA 10.II.46, poškozeno v dolním okraji - vrásy
Vyvolávací cena: Kč