118366 - 1905 bankovky na pohlednicích, novoroční pozdrav, prasát
1905 bankovky na pohlednicích, novoroční pozdrav, prasátka; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
121172 - 1922 mince na pohlednicích, ČSR, tlačená litografie, nep
1922 mince na pohlednicích, ČSR, tlačená litografie, nepoužitá, vydal W. Erhard - Stuttgart, pěkná
Vyvolávací cena:
118365 - 1899 mince na pohlednicích, Rakousko, DA, prošlá, odřen
1899 mince na pohlednicích, Rakousko, DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
118364 - 1899 mince na pohlednicích, Rakousko, tlačená litografie,
1899 mince na pohlednicích, Rakousko, tlačená litografie, zlacená; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: