3025
1905 bankovky na pohlednicích, novoroční pozdrav, prasátka; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3026
1922 mince na pohlednicích, ČSR, tlačená litografie, nepoužitá, vydal W. Erhard - Stuttgart, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3028
1899 mince na pohlednicích, Rakousko, tlačená litografie, zlacená; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč