Písemná aukce 33 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Sv. Vincenc

127456 - 1866 Mi.4; SG.11, Královna Viktorie 1Sh břidlicově šedá
1866 Mi.4; SG.11, Královna Viktorie 1Sh břidlicově šedá, známka s dolním okrajem, sign. Janett, Calves, kat. SG £275, těžší nálepka
Vyvolávací cena:
128775 - 1965 Mi.205-219, Místní motivy a Alžběta II., kat. 48€
1965 Mi.205-219, Místní motivy a Alžběta II., kat. 48€
Vyvolávací cena:
131137 - 1861-1989 [SBÍRKY]  sbírka známek a aršíků v 8-listov
1861-1989 [SBÍRKY] sbírka známek a aršíků v 8-listovém zásobníku, kat. cca 500€
Vyvolávací cena:

Písemná aukce 33 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Sv. Vincenc - Informace

Karibský ostrov Svatý Vincenc patří do skupiny tzv. Návětrných ostrovů v souostroví Malé Antily. Od konce 18. století byl součástí britského impéria. První poštovní známky pro tuto kolonii byly vydány v roce 1861 v tiskárně Perkins & Bacon.