Písemná aukce 33 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Sv. Vincenc
3214
1866 Mi.4; SG.11, Královna Viktorie 1Sh břidlicově šedá, známka s dolním okrajem, sign. Janett, Calves, kat. SG £275, těžší nálepka
Vyvolávací cena: Kč
3216
1861-1989 [SBÍRKY] sbírka známek a aršíků v 8-listovém zásobníku, kat. cca 500€
Vyvolávací cena: Kč
Písemná aukce 33 / Filatelie / Amerika a Karibik / Karibik / Sv. Vincenc - Informace
Karibský ostrov Svatý Vincenc patří do skupiny tzv. Návětrných ostrovů v souostroví Malé Antily. Od konce 18. století byl součástí britského impéria. První poštovní známky pro tuto kolonii byly vydány v roce 1861 v tiskárně Perkins & Bacon.