Sálová aukce 28 / Filatelie / ČSR II. / Měnová reforma

104251 - 1953 celinová obálka COB5, K. Gottwald 3Kčs, dofr. zn. Po
1953 celinová obálka COB5, K. Gottwald 3Kčs, dofr. zn. Pof.720 5x, 729 8x vpředu + Pof.729 vzadu, DR ÚDOLÍ SVATÉHO KRYŠTOFA/ 3.VI.53, příchod SR JIHLAVA/ 6.VI.53 vpředu, zajímavá celistvost, zachovalé
Vyvolávací cena:
104916 - 1953 sestava 2ks celistvostí, dopis vyfr. zn. Pof.721 10x,
1953 sestava 2ks celistvostí, dopis vyfr. zn. Pof.721 10x, Gottwald 3Kčs, DR OPAVA/ 19.VI.53, 1. den po měnové reformě, neuznáno, nalepena nová známka Pof.737, Zápotocký 60h, zajímavý doklad; pohlednice vyfr. zn. Pof.736, DR ČESKÝ KRUMLOV/ 19.VI.53 (!), 1.den platnosti známek v nové měně
Vyvolávací cena:
104915 - 1953 sestava 2ks celistvostí, dopis vyfr. zn. Pof.L28 4x, P
1953 sestava 2ks celistvostí, dopis vyfr. zn. Pof.L28 4x, Přetisková provizoria 7,50/16Kčs, DR MNICHOVO HRADIŠTĚ/ 17.VI.53, zajímavá frankatura; pohlednice vyfr. zn. Pof.L28 2x, DR KARLOVA STUDÁNKA/ 15.VI.53, hezké
Vyvolávací cena:
104253 - 1953 filatelisticky ovlivněný R-dopis z 1.dne měnové ref
1953 filatelisticky ovlivněný R-dopis z 1.dne měnové reformy, vyfr. zn. Pof.643 7x, 729 + DR3 10x, DR JIČÍN/ 1.VI.53, ojedinělý výskyt, 1x svisle přeložený mimo frankaturu, jinak pěkné
Vyvolávací cena:
105404 - 1953 firemní dopis do Švýcarska, vyfr. zn. Pof.506 12x, 6
1953 firemní dopis do Švýcarska, vyfr. zn. Pof.506 12x, 666 2x, DR ROUDNICE nad LABEM/ 15.VI.53, správná výše poštovného, ojedinělá destinace, 1 zn. Pof.506 poškozena, u zn. Pof.666 lehce narezlé zoubky, jinak dobře zachovalé, na přání zk. Dra
Vyvolávací cena:
102986 - 1953 pohlednice vyfr. zn. Pof.K L32, DR STRAKONICE/ 9.VI.53,
1953 pohlednice vyfr. zn. Pof.K L32, DR STRAKONICE/ 9.VI.53, zachovalé, zcela ojedinělá jednoznámková frankatura!!
Vyvolávací cena:
32907 - 1953 pohlednice z Luhačovic vyplacená leteckým přetiskov
1953 pohlednice z Luhačovic vyplacená leteckým přetiskovým provizoriem Pof.L31b, DR LUHAČOVICE/ 7.VI.53., mimořádné použití, dekorativní!
Vyvolávací cena:
106168 - 1953 R-dopis vyfr. zn. Pof.L24KH vpředu + Pof.721 10x vzadu
1953 R-dopis vyfr. zn. Pof.L24KH vpředu + Pof.721 10x vzadu, DR LIBEREC/15.VI.53, přesná frankatura, vzácné
Vyvolávací cena:
104917 - 1953 R+Ex-dopis vyfr. zn. Pof.489b, 521 a L24, SR PRAHA ??.V
1953 R+Ex-dopis vyfr. zn. Pof.489b, 521 a L24, SR PRAHA ??.VI.53, služba Doporučeně paušalována, dobrý stav, zajímavý doklad poštovního provozu
Vyvolávací cena:
105411 - 1953 soukromý dopis vhozený do poštovní schránky v ned
1953 soukromý dopis vhozený do poštovní schránky v neděli 31.5.1953, vyfr. zn. Pof.722, SR PLZEŇ 2/ 31.V.53, vyznačeno doplatné "1,08", vzadu vylepeny doplatní zn. Pof.D75 10x a D77 2x, DR PRAHA 1/ 4.VI.53; doplatné bylo vybráno neoprávněně, dopis správně vyplacen podle tarifu plartného do 31.5.1953 včetně, zajímavá celistvost, 1 zn. Pof.D75 poškozena, jinak hezká jakost, na přání zk. Dra
Vyvolávací cena: