Sálová aukce 39 / Pohlednice / Motiv
1290
1923 Wiener Werkstaette No.863, stojící dívka v dlouhých šatech, barevná litografie, signováno SOVV, nepožitá, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1291
1908? ŠPÁLA Václav (1885–1946): Kresby z prázdnin, kresba na speciálním papíru, vydal Artěl Praha, skupina II; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
1292
1890 Josef Šváb č. 28, vnadná dáma, litografie, na výšku; DA, neprošlá, odřené růžky, patina, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1293
1895 Josef Šváb č. 23, Čao gígrle; neprošlá, lehce odřený pravý růžek, jinak dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1294
1900 Faun a bakchantka, průhledová, Kosmos - Mnichov; prošlá, DA, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1295
1901 HEYER kompletní cyklus Sport-Volný čas, 6ks, lyžování, bruslení, lov, jezdectví, atd.; vše prošlé, navíc s razítky "Člen klubu sběratelů pohlednic v Praze", bezvadná kvalita, vzácný konvolut z významné pozůstalosti!
Vyvolávací cena: Kč
1296
1939-1941 TOYEN Zima, sestava 2ks pohlednic, nakl. Družstevní práce, 1x smytá známka; omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1297
1942 LADA Josef, sestava 3ks pohlednic, Vánoce, Jaro, Lidové písně, nakladatelství Družstevní práce; 2x prošlá, lehce odřené rohy, malé skvrny, hezké
Vyvolávací cena: Kč
1298
1945 SSSR sestava 6ks uměleckých pohlednic, různé pohádky jako Konik Tordunok, Ruslan a Ludnila a další, barevná Litografie, vydavatel Sovětskij Grafik, D. MOOP, bez adresních linek
Vyvolávací cena: Kč
1299
1930-70 [SBÍRKY] sestava 45ks pohlednic, vše nakladatelství Družstevní práce, obsahuje např. autory: Trnka, Strnadel, Fiala, Vořechová-Vejvodová, atd.; pěkná sestava, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1300
1921 Mitropa - jídelní vůz, 2-okénková, vyobrazení interiéru vagónu, celkový pohled na vagón; prošlá, dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1301
1939 BMB - ČMD Vzájemnou spoluprací dosáhneme úspěchu!, barevná, velký formát, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1302
1895-1915 CYKLISTIKA sestava 7ks pohlednic, mj. J.Šmela a J. Hubálek krasojezdci, Hamiltony u Vyškova - víceokénková, dále různé koláže, umělecký akt, atd.; zachovalé, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1303
1908-9 ZEPPELIN sestava 4ks pohlednic se vzducholoděmi, vše Paříž, čb, vpředu nalepené známky; zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1304
1939 GRAFF ZEPPELIN LZ 130, propagační pohlednice, vzadu PR "ZEPPELINLANDUNG IM SUDETENLAND 13.8.39; zlomený pravý dolní růžek
Vyvolávací cena: Kč
1305
1939 sestava 19ks nepoužitých pohlednic se záběry čs. opevnění, mj. bunkry, zátarasy, opevnění hranic, atd., v původním přebalu "Zur Erinnerung an die Befreiung des Sudetenlandes" se svastikou, vydáno v Opavě; zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1306
1927 Adolf Hitler, sestava 4ks žánrových fotopohlednic s přitištěnými výroky z jeho projevů, foto H. Hoffmann
Vyvolávací cena: Kč
1307
1937 ŠPANĚLSKO sestava 3ks propagandistických pohlednic Republikánů; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1308
1907 FRANCIE sestava 2ks reklamních pohlednic "Jazyk známek", prošlé; lehká patina
Vyvolávací cena: Kč
1309
1930-38 sestava 3ks reklamních lístků a pohlednic ALFA - Pračky, BROUK - BABKA obchodní dům Praha, krejčovství A.BARTL, doplněno nepoužitou šekovou poukázkou na Dar do Jubilejního fondu na obranu státu
Vyvolávací cena: Kč
1310
1938 SPEJBL + HURVÍNEK, Jubilejní výstava v Plzni, podle námětu Jiřího Trnky; prošlá
Vyvolávací cena: Kč
1311
1937-47 sestava 5ks pohlednic velkého formátu se skautským námětem, 1x Junácký sněm Praha 1946, JAMBORE ve Francii 1947, 3ks ASCI italské provenience, neprošlé, zachovalé, 2x příležitostné razítko
Vyvolávací cena: Kč
1312
1900-1950 [SBÍRKY] sbírka cca 500ks různých pohlednic, převaha námětových, např. umění, Mucha, atd., část čs. místopis i cizina, některé lepší kusy; tržní cena mnohonásobně vyšší, výhodné, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč